Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Rynek-Netsprint Search na serwisie Infor FK

Netsprint Search na serwisie Infor FK

Netsprint wdrożył na serwisie www.inforfk.pl należącym do firmy Infor.pl S.A. dodatkowe funkcjonalności rozwiązania Netsprint Search. Zmiany miały na celu ułatwienie użytkownikom dostępu do poszukiwanych przez nich informacji oraz wsparcie działań marketingowych firmy Infor.

Strona InforFK jest Platformą Księgowych i Kadrowych, która zawiera specjalistyczne informacje, przepisy prawne, artykuły i porady z tematyki księgowo-finansowej. Serwis udostępnia użytkownikom wskaźniki, kalkulatory, formularze finansowe, a także materiały filmowe i komentarze ekspertów. Rozwiązanie Netsprint Search wdrożone na stronie Infor FK zawiera zaawansowane moduły umożliwiające łatwe, szybkie i precyzyjne wyszukiwanie treści.

Jedną z najważniejszych funkcjonalności jest mechanizm AutoComplete, czyli prezentacja możliwych zapytań użytkowników już po wpisaniu kilku pierwszych liter zapytania w oknie wyszukiwania. Moduł AutoComplete dopasowuje swoje podpowiedzi do frazy wpisywanej przez użytkownika w oknie wyszukiwania – przy wszelkich zmianach zapytania (np. dodawanie kolejnych liter lub też usuwanie części z nich), zmienia się także lista podpowiedzi.

Kolejnym istotnym modułem jest Automisspelling, który automatycznie koryguje zapytania wpisane z błędem literowym lub ortograficznym oraz prezentuje użytkownikowi listę wynikową na zapytanie poprawione. Dzięki temu użytkownik błyskawicznie otrzymuje prawidłowe wyniki.

Istotną zmianą jest także wprowadzenie mechanizmu promocji treści, który wspiera działania serwisów z zakresu content marketingu. Mechanizm ten pozwala redaktorom portalu na wypromowanie najważniejszych dla użytkownika dokumentów oraz ustaw.

W oparciu o rozwiązanie Netsprint Search powstały również takie udogodnienia dla użytkowników serwisu, jak oznaczanie aktualności dokumentów na stronie wyników wyszukiwania (informacje aktualne zaznaczone są na zielono, nieaktualne na czerwono).

Użyteczność i atrakcyjność serwisu zwiększają również opcje stworzone przez Infor FK:

  • Encyklopedia Księgowego (wyświetlanie definicji zapytań wpisanych przez użytkowników w oddzielnym boksie na początku listy wynikowej)
  • wygodna prezentacja listy wynikowej dzięki automatycznemu generowaniu kolejnych artykułów, bez konieczności przechodzenia na kolejne strony.

źródło: NetSprint.pl

KanAutor |2014-06-10T07:35:42+02:0010 czerwca 2014 07:35|Kategorie: Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Rynek|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.