Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy-IVS: Inteligentna funkcja detekcji i rozpoznawania twarzy od AirLive (wideo)

IVS: Inteligentna funkcja detekcji i rozpoznawania twarzy od AirLive (wideo)

AirLive wprowadza nowe kamery z IVS, czyli inteligentną funkcją detekcji i rozpoznawania twarzy. Są to modele MD-3025-IVS oraz BU-3026-IVS. IVS to funkcja, która może być wykorzystywana do wyszukiwania i identyfikacji twarzy osób na monitorowanym obszarze. Funkcja ta automatycznie identyfikuje i zapisuje twarz każdej osoby w specjalnej bazie. System alarmuje użytkownika w każdym przypadku wykrycia twarzy na obrazie.


IVS pozwala na stworzenie bazy twarzy pracowników oraz osób spoza firm, co jest szczególnie przydatne dla ochrony. Kamera z IVS zlokalizowana przy wejściu będzie rejestrowała twarze wszystkich osób, które wchodzą do budynku i porównywała z tymi zapisanymi w bazie. W przypadku wykrycia twarzy niezapisanej w bazie, zostanie wyświetlona odpowiednia informacja.


IVS to rozwiązanie dla miejsc publicznych takich jak lotniska, stadiony, przejścia graniczne, biura czy centra handlowe.

Korzyści wynikające z używania systemu IVS:

  • Tradycyjne systemy kontroli dostępu umożliwiają korzystanie z kart dostępu przez osoby nieuprawnione. IVS uwierzytelnia właściciela karty, automatycznie porównując jego twarz z obrazem zapisanym w bazie danych.
  • Automatyczna identyfikacja twarzy osób na przejściu granicznym i porównywanie twarzy z obrazu wideo ze zdjęciami w paszporcie.
  • Funkcja detekcji twarzy oszczędza czas w przypadku procedur śledczych i pozwala na wyszukiwanie niebezpiecznych zachowań na obrazie video – każdy zarejestrowany obraz twarzy jest połączony z odpowiednim fragmentem nagrania.

źródło: AirLive

Kan

Autor |2014-01-02T09:43:18+01:002 stycznia 2014 09:43|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile