Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Rynek, Sprzęt, Tablety-Wirtualny pendrive dla każdego

Wirtualny pendrive dla każdego

iComarch24 udostępnił nowy produkt z rodziny iBard24. iBard24 Dysk Online to wirtualny pendrive umożliwiający przesyłanie i przechowywanie danych bez ograniczeń.

Rozwiązanie umożliwia umieszczanie plików na dysku zewnętrznym, do którego dostęp możliwy jest z każdego miejsca na ziemi, o każdej porze przez przeglądarkę internetową lub zainstalowaną na komputerze aplikację.

Nowy produkt skierowany jest do wszystkich osób poszukujących bezpiecznego miejsca w Internecie na swoje dane. Darmowe konto, które posiada pojemność 2 GB, można w łatwy sposób bezpłatnie powiększyć o dodatkową powierzchnię dyskową na zawsze ­– wyjaśnia Blanka Seweryn, Product Manager iBard24. – Dodatkowo produkt posiada innowacyjny model rozliczeń: 1GB powyżej limitu bezpłatnego konta kosztuje tylko 3 grosze/dzień, a na start użytkownik otrzymuje aż 30 zł w prezencie – dodaje Blanka Seweryn.

iBard24 Dysk Online to proste rozwiązanie pełniące funkcję pamięci przenośnej z tą różnicą, że nie istnieje już potrzeba zabierania jej ze sobą. Kopiowanie danych odbywa się podobnie jak w tradycyjnych rozwiązaniach – wykorzystując zasadę „przeciągnij i upuść”. Przesłane pliki są dostępne z dowolnego komputera , są więc zawsze tam gdzie użytkownik, bez ryzyka utraty lub uszkodzenia nośnika.

Szczególny nacisk położyliśmy na prostotę tego rozwiązania. iBard24 Dysk Online to idealny produkt do szybkiego kopiowania danych – podkreśla Blanka Seweryn. – Po zainstalowaniu aplikacji, w „Mój komputer” pojawia się ikonka Dysku Online, do którego przenosimy dane. Dla wszystkich bardziej wymagających użytkowników, poszukujących rozwiązania z automatyczną funkcją tworzenia kopii zapasowej, polecamy iBard24 Backup Online, który sam zadba o to, aby po każdej zmianie pliku źródłowego jego aktualna kopia została przesłana na bezpieczne serwery Comarch Data Center.

iBard24 Dysk Online oprócz głównej funkcji dysku internetowego o nieograniczonej pojemności posiada także możliwość udostępniania plików znajomym, odtwarzania muzyki oraz przeglądania zdjęć z poziomu przeglądarki internetowej, dzięki galerii fotografii z systemem komentarzy.

iBard24 Dysk Online – 2 GB bezpłatnie. Więcej o nowym produkcie na: www.iBard24.pl/dysk-online

źródło: Comarch

KanAutor |2011-04-22T11:10:30+02:0022 kwietnia 2011 11:10|Kategorie: Gadżety, Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Rynek, Sprzęt, Tablety|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Obserwator 22 kwietnia 2011 w 16:13 - Odpowiedz

    Wszystko ładnie, problem może się pojawić przy ładowaniu plików na serwer przy wolnym uploadzie i związanym z tym długim czasie oczekiwania na załadowanie danych.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.