Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Promocje, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Top7, Wydarzenia-Wzorowy start roku szkolnego z T‑Mobile

Wzorowy start roku szkolnego z T‑Mobile

Powakacyjny powrót do szkolnej ławki może przyprawić o ból głowy niejedną osobę. T‑Mobile ma jednak remedium na tę bolączkę i wie, jak ułatwić uczniom i rodzicom wrześniowy start. Już na dwa tygodnie przed rozpoczęciem roku szkolnego ruszyła oferta „Back to school” obejmująca smartfony, tablety i laptopy w atrakcyjnych cenach z abonamentem komórkowym, internetem mobilnym oraz w ofercie MIX.

Choć nie każdy uczeń i rodzic postrzega królową nauk jako swój ulubiony przedmiot, to z oceną wrześniowej oferty T‑Mobile nikt nie powinien mieć problemów – to się po prostu opłaca. iPhone 6s 32 GB za 99 zł w abonamencie z nielimitowanym rozmowami, SMS/MMS i Internetem bez limitu danych, 50 GB internetu mobilnego z laptopem Acer Aspire A114-32 w 36 ratach po 69,99 zł/mies., czy w końcu smartfon LG K30 za złotówkę w ofercie MIX 40 – to tylko niektóre z promocji, po które warto sięgnąć jeszcze przed pierwszym wrześniowym dzwonkiem. Z taką wyprawką każdemu uczniowi i uczennicy będzie łatwiej powitać szkolne mury.

 

Zestawy na piątkę

Nie od dziś wiadomo, że nauka to potęgi klucz. Jednak obecnie – dzięki nowym technologiom – wiedzę zdobywamy i przyswajamy zupełnie inaczej niż jeszcze kilkanaście lat temu. Wysokiej klasy sprzęt i internet od T‑Mobile z pewnością pomogą wielu osobom odnaleźć ten klucz łatwiej i szybciej. Uczniowie z pewnością docenią możliwości, jakie dają trzy promocyjne zestawy:

  • tablet Lenovo TAB E10+, Samsung Galaxy A10 w ofercie z pakietem 50 GB internetu mobilnego,
  • laptop Acer Aspire 1 A114-32, router Alcatel Link Zone w ofercie z pakietem 50 GB internetu mobilnego,
  • laptop Lenovo Yoga 520-14, router Alcatel Link Zone w ofercie z pakietem 50 GB internetu mobilnego,

 

MIX pierwszej klasy

Dla rodziców, którzy chcą pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi pociechami, T‑Mobile przygotował idealny MIX. Dzieki smartfonowi LG K30 za złotówkę i elastycznej ofercie MIX 40, rodzice mogą ze spokojną głową posłać młodych adeptów nauki do szkoły, mając pewność, że w każdej chwili będą mogli się z nimi skontaktować. W ofercie MIX użytkownicy mogą korzystać z nielimitowanych minut w sieci T‑Mobile i Heyah, 400 minut do pozostałych sieci, nielimitowanych SMS/MMS do wszystkich oraz 6 GB internetu (przy wyrażeniu wszystkich zgód marketingowych).

powrotdoszkoly

Autor |2019-08-21T13:12:10+02:0021 sierpnia 2019 13:12|Kategorie: e-Handel, Newsy, Operatorzy, Promocje, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Okazja 27 sierpnia 2019 w 14:38 - Odpowiedz

    Daje okejke, śledzę zawsze takie akcje i w sumie korzystam . Blisko rok temu wziałem w r odzinie telefon 600 zł taniej.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.