Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Sprzęt, T-Mobile, Tablety, Taryfy, Top7-„Wiosenne okazje” w T‑Mobile – Internet domowy z laptopami i tabletami oraz zestawy z urządzeniami Huawei w świetnej cenie.

„Wiosenne okazje” w T‑Mobile – Internet domowy z laptopami i tabletami oraz zestawy z urządzeniami Huawei w świetnej cenie.

Z okazji pierwszego dnia wiosny T‑Mobile proponuje nowalijki w swojej ofercie. W krótkiej specjalnej promocji dostępny jest zestaw telefonów Huawei P20 lite i Huawei Y6 2018, przeceniony o 270 zł oraz tablet Huawei MediaPad T3 10 przeceniony o 200 zł. Do portfolio trafia też nowość – oferta Internetu domowego ze sprzętem.

Wiosennemu ożywieniu i ruchowi sprzyjają promocje które właśnie ruszają w T‑Mobile: zestaw dwóch smartfonów Huawei (P20 lite i Y6 2018) można nabyć w obniżonej o 270 zł cenie – za  99 zł. Zestaw jest dostępny w ofercie T‑Mobile – Bez limitu z nielimitowanymi rozmowami, SMSami, MMSami i Internetem Bez limitu danych (20 GB z pełną prędkością a następnie z prędkością 1 Mb/s) i abonamencie 110 zł miesięcznie. Warto się spieszyć bo propozycja dostępna będzie jedynie do końca bieżącego tygodnia, czyli do 24 marca br.

Druga promocja to nowoczesny tablet Huawei MediaPad T3 10 przeceniony o 200 zł w ofercie za 39,99 zł miesięcznie i pakietem 30GB danych do wykorzystania. Umowa obowiązuje przez 24 miesiące. Oferta dostępna będzie do końca miesiąca, czyli do 31 marca br.

 

Internet domowy ze sprzętem

Internet domowy od T‑Mobile cieszy się niesłabnącą popularnością, oferując unikalne korzyści: nielimitowany Internet przez cały okres trwania umowy, brak opłaty aktywacyjnej oraz banalnie prosty proces aktywacji. Klienci mogą wybrać między dwiema opcjami prędkości: do 20 Mb/s i do 60 Mb/s.

T‑Mobile rozszerza od dziś ofertę Internetu Domowego, który dostępny będzie także w zestawie z laptopem lub tabletem.

 

Szczególnie warto przyjrzeć się propozycjom:

– z tabletem Huawei MediaPad T3 10 i routerem Huawei B529 w cenie 1 zł na start i abonamencie 99 zł/mc w opcji do 20 Mb/s lub 115 zł/mc w opcji do 60 Mb/s,

– z laptopem Acer Aspire 5 A515-53 w cenie 1 zł na start i abonamencie 199 zł/mc w opcji do 20 Mb/s lub 215 zł/mc w opcji do 60 Mb/s

 

Pełna lista urządzeń dostępnych w ofercie prezentuje się następująco:

„Wiosenne okazje” w T‑Mobile - Internet domowy z laptopami i tabletami oraz zestawy z urządzeniami Huawei w świetnej cenie.11 komenarz

  1. Tomasz 21 marca 2019 w 09:28 - Odpowiedz

    Sporo tych rzeczy w ofercie, fajnie rozbudowana. Przymierzam się właśnie do neta domowego, bo czytałem dobry opinie o nim.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.