Jesteś tutaj:-, Sprzęt, T-Mobile, Tablety, Telefony-T-Mobile Ubezpieczenie Urządzenia Basic – smartfony z dodatkową ochroną

T-Mobile Ubezpieczenie Urządzenia Basic – smartfony z dodatkową ochroną

Pęknięta szybka lub zalanie urządzenia wodą, to najczęstsze wypadki spotykające użytkowników smartfonów. Od 30 października nie będą już dużym zmartwieniem dla abonentów T‑Mobile, ponieważ startuje Ubezpieczenie Urządzenia Basic, które pozwoli zabezpieczyć się przed ewentualnymi kosztami naprawy.


Smartfon to wierny towarzysz, z którym rozstania zawsze bolą, a bez którego trudno w dzisiejszym świecie sprawnie funkcjonować. Ułatwia kontakt z bliskimi, zapewnia szybką reakcję w biznesie, dostarcza rozrywki a nawet wspiera edukację. Tym bardziej narażony jest na nieprzewidziane uszkodzenia, a co za tym idzie kosztowne naprawy. Każdy z nas prawdopodobnie zna osobę, która korzysta z telefonu z pękniętą szybką, albo której aplikacja T‑Mobile Doctor, która umożliwia bezpłatne sprawdzenie kondycji smartfona w dowolnym dla Klienta momencie.

Oferta została przygotowana zarówno z myślą o klientach indywidualnych, jak i firmach, a do ubezpieczenia można przystąpić podpisując nową umowę lub aneks w ofercie abonamentowej. Procedura zgłoszenia uszkodzenia jest prosta i szybka. Uszkodzenia będzie można zgłaszać na dedykowanej stronie internetowej www.ochronatmobile.pl, a także pod numerem telefonu 608 77 88 77.

Ubezpieczenie Urządzenia dla Klientów T‑Mobile to wynik współpracy z Ubezpieczycielem AmTrust International Underwriters oraz Administratorem programu Digital Care. AmTrust International Underwriters specjalizuje się w ubezpieczeniach sprzętu mobilnego, za likwidację szkód oraz obsługę klienta odpowiada Digital Care, wiodący dostawca innowacyjnych, zaawansowanych i kompleksowych rozwiązań dla rynków technologii mobilnych w Polsce i na świecie.

Szczegółowe informacje na temat ubezpieczenia będą dostępne na stronie www.t-mobile.pl.

źródło: T-Mobile

KanAutor |2017-10-30T09:46:46+01:0030 października 2017 09:46|Kategorie: Newsy, Sprzęt, T-Mobile, Tablety, Telefony|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.