Jesteś tutaj:-, Rynek, T-Mobile-T-Mobile i Macro Games współpracują przy dystrybucji i produkcji gier

T-Mobile i Macro Games współpracują przy dystrybucji i produkcji gier

Macro Games zawarło z T-Mobile Polska umowę ramową, która zakłada długofalową współpracę w zakresie produkcji oraz dystrybucji gier mobilnych wykonanych przez Macro Games przy współpracy z T-Mobile, poinformowała spółka.


Treść raportu:


Zarząd Macro Games informuje o zakończeniu w dniu dzisiejszym negocjacji oraz o zawarciu umowy ramowej z T-Mobile Polska – wiodącym operatorem sieci telekomunikacyjnej.

Ma mocy przedmiotowej umowy Emitent wraz z T-Mobile zobowiązali się wzajemnie do długofalowej współpracy w zakresie produkcji oraz dystrybucji gier mobilnych wykonanych przez Emitenta przy współpracy z T-Mobile.

W ramach przedmiotowej współpracy Emitent uprawniony będzie do otrzymania wynagrodzenia miesięcznego uzależnionego od liczby użytkowników danej gry. Poziom wynagrodzenia będzie ustalany każdorazowo w porozumieniu wykonawczym zawieranym bezpośrednio przed prosukcją danej gry mobilnej.

Emitent jednocześnie informuje, iż w dniu dzisiejszym zostało zawarte pierwsze porozumienie wykonawcze do ww. umowy ramowej. W ramach przedmiotowego porozumienia Emitent zobowiązał się do wydania oraz publikacji przy współpracy z T-Mobile na przełomie stycznia/lutego 2017 roku pierwszej wspólnej gry mobilnej.

Przedmiotowa gra została wyprodukowana prze Emitenta przy współpracy z Big Blue Marble Inc.

źródło: Macro Games

Kan

Autor |2017-01-10T15:03:24+01:0010 stycznia 2017 15:03|Kategorie: Newsy, Rynek, T-Mobile|Tagi: , |2 komentarze

2 komentarze

  1. wojtek 10 stycznia 2017 w 20:24 - Odpowiedz

    tmobile ostatnio wychoodzi z nowymi ofertami, a teraz chca sie pokazac na nowej plaszczyznie z taka wspolpraca. widac, ze zalezy im na dobrym wizerunku i to tylko lepiej

  2. Yed 10 stycznia 2017 w 20:48 - Odpowiedz

    Poczekaj na efekty. Jakoś nie bardzo wierzę w tę współpracę

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile