Jesteś tutaj:-, Newsy, Rozrywka, T-Mobile, Telewizja-Ale Kino na T-Mobile Nowe Horyzonty

Ale Kino na T-Mobile Nowe Horyzonty

Ale kino+, partner medialny 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty, zaprasza widzów na specjalną festiwalową sekcję „Ale kino+”. Znajdzie się w niej sześć najnowszych, prezentowanych w Cannes i Wenecji filmów mistrzów współczesnego kina autorskiego. Po raz drugi w historii festiwalu kanał filmowy Ale kino+ współtworzy cykl. Tegoroczna edycja odbędzie się we Wrocławiu, w dniach 23 lipca-2 sierpnia.


Festiwal T-Mobile Nowe Horyzonty i Ale kino+ to naturalni partnerzy, którzy propagują wyborne i nie pozostawiające obojętnym kino. Nie jest przypadkiem, że Ale kino+ jest pierwszym kanałem telewizyjnym, który ma własną sekcję na Festiwalu. Chcemy, aby to święto kina trwało jak najdłużej – przed rozpoczęciem T-Mobile Nowe Horyzonty, przypomnimy filmy z poprzednich edycji, a w kolejnych miesiącach Ale kino+ będzie systematycznie pokazywało wybrane obrazy z tegorocznego Festiwalu” – powiedział Jakub Szurmiej, dyrektor kanałów filmowych w platformie nc+.


W oczekiwaniu na rozpoczęcie 15. edycji festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty, Ale kino+ zaprasza na antenę na „Nowohoryzontowy maraton”, w którym pokaże wybrane filmy z poprzednich edycji imprezy.


Będą to: „Bestie z południowych krain”, „Camille Claudel, 1915”, „Meduzy”, „Jak zakochani”, „Pozycja dziecka”, „Bezpańskie psy”, „Masaż niewidomych”, „Miłość”, „Cztery słońca”, „Na zawsze Laurence”, „Nie”, „Smak curry”, „Niebiańskie żony Łąkowych Maryjczyków”.


Emisje w weekend 18-19 lipca.

źródło: Ale Kino

KanAutor |2015-07-01T08:48:11+01:001 lipca 2015 08:48|Kategorie: Inne, Newsy, Rozrywka, T-Mobile, Telewizja|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.