Podczas wczorajszej gali z okazji dwudziestolecia działalności Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT), Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci T-Mobile została wyróżniona za długoletnią współpracę i zaangażowanie w rozwój sieci telefonii komórkowej.

Dzisiejsze wyróżnienie z zaszczytem przyjmuję w imieniu moich wszystkich koleżanek i kolegów z T-Mobile, którzy przez tyle lat wytrwale i z pasją tworzyli sieć największych możliwości. Cieszę się bardzo, że wysiłek ten docenia KIGEiT, czyli organizacja, która od samego początku śledziła rozwój Polskiej Telefonii Cyfrowej” – skomentował odbierając wyróżnienie Cezary Albrecht, Dyrektor Biura Strategii i Spraw Regulacyjnych.

PTC już od pięciu lat jest członkiem KIGEiT-u i uczestniczy w prowadzonej przez działalności. Organizacja ta jest jedną z wiodących izb gospodarczych reprezentujących sektor ICT w Polsce. Tworzy platformę dialogu pomiędzy przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi jak również pomiędzy branżami.

źródło: T-Mobile

Kan