Jesteś tutaj:-, Płatności, Plus, Sprzęt, Tablety, Taryfy komórkowe, Telewizja-Plus: jeszcze więcej korzyści w programie smartDOM

Plus: jeszcze więcej korzyści w programie smartDOM

Wspólna oferta Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku zostaje poszerzona o kolejne korzyści dla osób biorących kredyt gotówkowy w PlusBanku. Tym razem za każde 5.000 zł kredytu klienci otrzymają, na abonament lub dodatkową wartość przy doładowaniu w usługach przedpłaconych, rabat obowiązujący co miesiąc przez cały okres spłaty kredytu.

smartDOM: Usługi PlusBanku dostępne w sieci sprzedaży Plusa i CP

Od 1 lipca klienci biorący kredyt gotówkowy w PlusBanku, za każde 5.000 zł kredytu otrzymają:

 • 10% rabatu na wybrany abonament w Plusie lub Cyfrowym Polsacie lub
 • 10% do wartości doładowania dla telefonu Plus Mix lub Plus na Kartę.

Nowy bonus z kredytu gotówkowego można łączyć z dotychczasowymi bonusami wynikającymi z korzystania z Konta Plus. Już od kwietnia klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu posiadający konto w PlusBanku za każde 500 zł wydane kartą debetową lub kredytową oraz naklejką MasterCard PayPass mogą:

 • obniżyć abonament wybranej usługi o 5% lub
 • otrzymać bonus 5% do wartości doładowania telefonu w usługach Plus Mix lub Plus na Kartę.

Kredyt gotówkowy PlusBanku zajmuje 1 miejsce w rankingach przygotowywanych m.in. przez analityków portalu eBroker.pl czy Bankier.pl. Sam proces wnioskowania o kredyt zajmuje zaledwie kilka minut, a gotówka trafia na konto klienta już nawet w ciągu kilkunastu minut po podpisaniu umowy.

Konto Plus pozwala aktywnym klientom m.in. na:

 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • dostęp do kredytu gotówkowego z prowizją 0%,
 • założenie korzystnych lokat mobilnych, np. na 3 misiące z oprocentowaniem 3,35%,
 • udział w loterii, w której do wygrania jest m.in. zwrot kwoty wydanej kartą przez 3 miesiące,
 • otrzymanie nawet 20% extra do każdego doładowania telefonu w Plus na Kartę.

Kredyt gotówkowy i Konto Plus są dostępne w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa oraz w oddziałach PlusBanku. Szczegółowy opis promocji dostępny na plusbank.pl, www.plus.pl i www.cyfrowypolsat.pl

Program smartDOM

To unikalna propozycja odpowiadająca na potrzeby klientów i pozwalająca na korzystne łączenie nowoczesnych usług Plusa (telefon, Internet LTE, prąd), Cyfrowego Polsatu (telewizja satelitarna, Internet LTE) i PlusBanku, dzięki czemu można płacić mniej za rachunki i generować duże oszczędności.

źródło: Plus

KanAutor |2014-06-30T13:33:11+02:0030 czerwca 2014 13:33|Kategorie: Newsy, Płatności, Plus, Sprzęt, Tablety, Taryfy komórkowe, Telewizja|Tagi: , , , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. Bronek 2 lipca 2014 w 20:07 - Odpowiedz

  Plus pod skrzydłami polsatu, bo tak chyba teraz wyglądają stosunki własnościowe obu firm rozwija się bardzo dobrze i to nie tylko jeśli chodzi o mobilny net, ale i inne usługi, bo np. Plus bank to kolejna sfera inwestycji tego operatora.

 2. kuba 2 lipca 2014 w 20:59 - Odpowiedz

  Też ciekawe rozwiązanie, chociaż mnie osobiście zainteresował Paszport Korzyści w Plusie. To zależy co komu potrzebne.

 3. Jaro 4 lipca 2014 w 12:10 - Odpowiedz

  Dobry pomysł, że da się skorzystać (czyli zaoszczędzić) na podstawowych usługach, z których korzysta się na co dzień. W sumie nie narzekam na wysokość abo w Plusie, ale jeśli może być jeszcze taniej, to czemu nie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.