Jesteś tutaj:-, Internet, Konkurs, Newsy, Orange, Rozrywka, Tablety-Orange Polska: konkurs – wygraj zajęcia z Arleną Witt (wideo)

Orange Polska: konkurs – wygraj zajęcia z Arleną Witt (wideo)

Do 26 lutego trwa konkurs „Po lekcjach w sieci”, w którym można wygrać udział w zajęciach przygotowanych i prowadzonych przez Arlenę Witt, autorkę youtubowego kanału „Po Cudzemu”, w którym uczy, jak mówić po angielsku i się tego nie bać. Organizatorem konkursu jest VML Poland. Konkurs ten jest kolejnym elementem kampanii 360 stopni.


Po gościnnym występie Arleny Witt w spocie telewizyjnym Orange, konkurs ten jest kolejnym elementem kampanii 360 stopni, integrującej działania ATL, BTL i digital. Głównym składnikiem oferty Orange jest „fundowanie Neostrady” – kupując pakiet z 4 kartami SIM, klient otrzymuje rabat w wysokości 70 zł, pokrywający w całości opłatę za Neostradę. Jest to jedyna taka oferta na rynku, ponieważ żaden z operatorów nie dodaje Internetu stacjonarnego do pakietów rodzinnych.

– Jeśli macie między 13 a 18 lat możecie wziąć udział w konkursie „Po lekcjach w sieci”, organizowanym przez Orange, w którym można wygrać lekcję ze mną. Na niej razem pogadamy o tym, jak samodzielnie – ale z pomocą Internetu – doskonalić angielski po szkole – zaprasza Arlena Witt w najnowszym nagraniu „Jak szukać wiedzy w Internecie? Po Cudzemu #30”.

Cały odcinek, poświęcony sposobom na wyszukiwanie wartościowych informacji w Internecie można obejrzeć tutaj: By wziąć udział w konkursie należy odwiedzić stronę www.polekcjachwsieci.pl, wypełnić krótki quiz dotyczący programu Arleny Witt i odpowiedzieć na pytanie otwarte. Laureaci konkursu spotkają się z Arleną Witt w Warszawie w pierwszej połowie marca. Całość działań w ramach kampanii zintegrowanej wypracowany został wspólnie z agencją Publicis Poland.

Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Initiative Media. Agencja VML Poland odpowiedzialna jest również za kampanię display z video, w którym Arlena Witt zaprasza do udziału w konkursie, landing page oraz kampanię w serwisie Facebook.

źródło: VML Poland

Kan

Autor |2016-02-24T16:03:29+01:0024 lutego 2016 16:03|Kategorie: Inne, Internet, Konkurs, Newsy, Orange, Rozrywka, Tablety|Tagi: , , , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. eeee 24 lutego 2016 w 15:48 - Odpowiedz

    czy tylko gadanie z nią czy numerek lub laseczka w cenie promocji?

  2. mfenci 29 lutego 2016 w 02:51 - Odpowiedz

    Już się zarejestrowałem ma nadzieję że wygram ten angielski przez skype Preply http://www.managernaobcasach.pl/rozwoj-osobisty-poznaj-preply-i-jezyki-obcerl

  3. Wika 29 lutego 2016 w 07:06 - Odpowiedz

    Orange jest dobrym opertorem na polskim rynku a to że jest coraz częstszym sponsorem wielu konkursów czy eventów takich jak angielski przez skype wraz z platformą Preply http://www.managernaobcasach.pl/rozwoj-osobisty-poznaj-preply-i-jezyki-obce

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.