Jesteś tutaj:-, Newsy, Orange, Rozrywka, Rynek, Taryfy komórkowe-Deezer przyłącza się do Foursquare

Deezer przyłącza się do Foursquare

Deezer, jako pierwszy serwis streamingowy w Polsce, ogłosił współpracę z jednym z serwisów społecznościowych opartych na geolokalizacji. Od dzisiaj wszyscy użytkownicy Deezer, meldując się co najmniej 7 razy na Foursquare w popularnych miejscach, gdzie odbywają się koncerty, mogą także wygrać 3-miesięczną subskrypcję Deezer.

Deezer wierzy, że nieograniczony dostęp do muzyki to nie tylko możliwość słuchania milionów piosenek, ale także śledzenia najciekawszych wydarzeń muzycznych czy ulubionych artystów. Dlatego serwis rozpoczął współpracę z Foursqare – portalem społecznościowym opartym na geolokalizacji. Dzięki temu, miłośnicy muzyki już dziś mają nieograniczony dostęp do koncertów live, ekskluzywnych dodatków i nagród. Forsquare pozwala podążać za ulubionymi artystami, meldować się, a nawet sprawdzać, gdzie są najbliższe imprezy.

Od 1. lipca, meldując się co najmniej 7 razy na Foursquare w jednym z wielu popularnych miejsc, gdzie odbywają się koncerty (np. Stadion Narodowy, Torwar, Open’er Festival) w Polsce i na świecie, każdy użytkownik Deezer może wygrać 3-miesięczną subskrypcję Deezer Premium+, która daje nieograniczony dostęp do ponad 25 milionów piosenek.

Zarówno fani jamu, hip-hopu, muzyki klasycznej czy indie rock, mają szansę wygrać nagrody, meldując się w ponad 15 000 muzycznych miejscach, w 15 krajach na świecie, m.in.: Polsce, Brazylii, Meksyku, Niemczech, Hiszpanii, Francji, we Włoszech, Anglii, Irlandii, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Turcji, Australii i Nowej Zelandii.

Aby wygrać, wystarczy polubić stronę Deezer na Foursquare (foursquare.com/deezer). T

Partnerem serwisu w Polsce jest Orange, dzięki któremu z usług Deezera korzysta już przeszło 50 tys. klientów operatora. Abonenci którzy korzystają z oferty Deezer w taryfach Orange są zwolnieni z opłat za transmisję danych do aplikacji. By uaktywnić konto Orange w Deezer, wystarczy wejść na stronę www.deezer.com i kliknąć w opcję zaloguj się.

źródło: Deezer

KanAutor |2013-07-01T10:48:54+02:001 lipca 2013 10:48|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Orange, Rozrywka, Rynek, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. pawe 26 lipca 2013 w 08:58 - Odpowiedz

    O fajnie, jako wielki fan depeche mode oraz użytkownik deezer, będę teraz wiedział gdzie występuje mój ulubiony zespół.

  2. Frank 28 lipca 2013 w 11:16 - Odpowiedz

    Konkurs fajny, sam sobie założyłem darmowe konto i powiem szczerze że chciałem kupić konto premium ale może coś wygram w tym konkursie:D Powiem szczerze że nie sądziłem że tak mi się spodoba ten Deezer…

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.