Jesteś tutaj:-, Inne, Konkurs, Newsy, Orange, Rozrywka, Sony, Sprzęt sieciowy, Taryfy komórkowe, Telefony-Loteria biletowa: UEFA EURO 2012 z Orange

Loteria biletowa: UEFA EURO 2012 z Orange

W loterii „EURO 2012 z ORANGE”, od lutego oprócz biletów na mecze mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012 Orange oferuje klientom również możliwość wygrania smartfonów Sony Ericsson Xperia neo V.

Orange, Oficjalny Partner UEFA EURO 2012™ oraz Sony Ericsson wspólnie przygotowali nową propozycję dla klientów, którzy wezmą udział w kolejnej odsłonie loterii „EURO 2012 z Orange”. Od lutego, oprócz biletów na mecze EURO 2012, w loterii Orange codziennie do wygrania jest 12 smartfonów Sony Ericsson Xperia™ neo V. W specjalnych strefach kibica w salonach Orange klienci będą mogli sprawdzić możliwości nowych smartfonów

Tak jak dotychczas, w loterii Orange codziennie do wygrania są także 4 bilety na mecze fazy grupowej UEFA EURO 2012 oraz 12 piłek. Od 1 stycznia są to repliki oficjalnej piłki meczowej UEFA EURO 2012TM – Tango 12.

Aby wziąć udział w loterii „EURO 2012 z Orange”, wystarczy kupić jeden z produktów lub usług Orange wyszczególnionych w regulaminie, a następnie wysłać bezpłatnego sms-a o treści EURO pod numer 2012. Za każdy zakupiony produkt czy usługę klient otrzymuje określoną liczbę losów, które biorą udział w losowaniu nagród.

Jako oficjalny partner Piłkarskich Mistrzostw Europy UEFA EURO 2012 możemy zaproponować naszym klientom dodatkowe korzyści, sprawić, że będą mogli czerpać jeszcze większą radość z tego turnieju. Orange jest jedynym operatorem w Polsce, który umożliwia swoim klientom wygranie biletów na mecze UEFA EURO 2012™ – do tej pory rozlosowaliśmy ich już ponad tysiąc. Dzięki współpracy z firmą Sony Ericsson oferujemy jeszcze więcej – najnowocześniejsze smartfony, wprost stworzone by dzielić się wrażeniami i przeżywać piłkarskie emocje wspólnie z przyjaciółmi. To pierwszy efekt naszej współpracy, przygotowujemy kolejne niespodzianki – powiedział Leszek Hołda, dyrektor programu EURO 2012 w Grupie TP.

Jesteśmy fanami EURO 2012™, dlatego zaangażowaliśmy się w tak ważną i prestiżową współpracę z Orange w Polsce. Współpraca z Orange zapewni fanom piłki nożnej i wielbicielom marki Xperia jeszcze bogatsze przeżycia piłkarskie. Nasze multimedialne smartfony, z superszybkim procesorem, z pewnością pozwolą fanom zarejestrować wyjątkowe emocje czy to w postaci filmów w jakości HD, czy zdjęć najwyższej jakości – mówi Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing, Sony Ericsson w Polsce. – Mając przy sobie smartfon Xperia, będą mogli błyskawicznie podzielić się niezapomnianymi wrażeniami z rozgrywek ze znajomymi na swoim profilu FB – dodaje Agnieszka Jaśkiewicz.

Dzięki współpracy Orange i Sony Ericsson, od lutego pulę nagród w loterii EURO 2012 z Orange wzbogaciły smartfony Xperia – do wygrania jest 720 Xperii neo V z najnowszą i najszybszą wersją systemu Android.


Sony Ericsson Xperia neo V jest wyposażona w 3,7 – calowy wyświetlacz Reality z silnikiem graficznym Mobile BRAVIA®, zapewniającym najlepszą jakość obrazu przy odtwarzaniu nagranych materiałów. Urządzenie umożliwia robienie trójwymiarowych zdjęć oraz filmów wideo w jakości HD. Dzięki możliwości podłączenia do telewizora można je także oglądać na dużym ekranie także w jakości HD. Dzielenie się piłkarskimi emocjami ułatwia funkcja wideoczat i bezpośredni dostęp do Facebooka.

źródło: Orange

KanAutor |2012-02-06T13:27:18+01:006 lutego 2012 13:27|Kategorie: Android, Inne, Konkurs, Newsy, Orange, Rozrywka, Sony, Sprzęt sieciowy, Taryfy komórkowe, Telefony|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.