Netia, wspólnie z TLC Polska, przygotowała letni konkurs na Facebooku – „Lato w kolorach TLC”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Konkurs potrwa do 15 sierpnia. Dla Pań przygotowano również zabawę: quiz, który odpowie im na pytanie „Jakim typem plażowiczki jesteś?” oraz udzieli porad na temat diety i stylizacji.

Aby wziąć udział w konkursie Netii wystarczy udostępnić na swoim profilu na Facebooku zdjęcie w kolorach lata z TLC oraz odpowiednio je podpisać (#latoTLC #GigaWolność). Tematyka jest dowolna, mogą to być np. błękitne paznokcie, bukiet kwiatów czy intensywna zieleń świeżo skoszonej trawy. Liczy się kreatywność i intensywność kolorów.
Konkurs potrwa trzy tygodnie – od 25 lipca do 15 sierpnia br. W każdym tygodniu przyznawane są nagrody: kolorowe hamaki idealne do letniego relaksu i bujania w obłokach oraz zestawy kosmetyków i kolorowe lakiery do paznokci marki INGLOT.
Oprócz konkursu, dla Pań przygotowano również zabawę – szybki test, w którym odpowiadając na 10 pytań dowiedzą się, do jakiego typu plażowiczki najbardziej pasują. Przy okazji, na podstawie uzyskanych wyników testu, każda z Pań uzyska poradę na temat odpowiedniej dla siebie diety i stylizacji.
Link do konkursu i quizu:
https://www.facebook.com/netia.sa/app_305160959658027
źródło: Netia
Kan
Miła akcja, ja już wzięłam udział. To już którys konkurs organizowany przez netię. Super że organizuja takie rzeczy, sa przez to bardziej „ludzcy”
Netia co jakiś czas organizuje jakieś fajne konkursy! @Jola ja też wzięłam udział 😀 Mam nadzieję że coś wygram!
ooo zdążę jeszcze wziąć udział w tym konkursie netii:) może uda mi się coś wygrać:)