Jesteś tutaj:-, Newsy, Top7-Hong Kong: SmarTone wybiera firmę Ericsson jako dostawcę 5G

Hong Kong: SmarTone wybiera firmę Ericsson jako dostawcę 5G

Ericsson (NASDAQ: ERIC) I SmarTone, jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych w Hong Kongu, podpisali pięcioletnią umową na wdrożenie 5G w Hong Kongu. Ericsson jest jedynym dostawcą operatora SmarTone sieci 4G i pozostanie nim jako dostawca 5G. Kontrakt wzmocni współpracę firm trwającą 28 lat.

Stephen Chau, Chief Technology Officer of SmarTone, powiedział: “SmarTone i Ericsson od stycznia 2017 roku przygotowują się na erę 5G w Hong Kongu. Zaprezentowaliśmy wtedy pierwszą demonstrację technologii 5G na naszym rynku. Ericsson i SmarTone wspólnie przewodzili w światowych rozwiązaniach mobilnych i uruchomili wiele przełomowych pierwszych rozwiązań, poprzez pilotaże, wspólne badania i rozwój produktów. Kontynuujemy naszą długoletnią współpracę, aby rozwijać światowej klasy technologię, zbudować solidną sieć 5G w Hong Kongu i dostarczyć klientom 5G najlepszej klasy. SmarTone jest dumny, że nasze działania odgrywają kluczową rolę w cyfrowej transformacji Hong Kongu”.

SmarTone będzie pierwszym operatorem w Hong Kongu, który to wdroży Ericsson Spectrum Sharing – unikalną oprogramowenie pozwalające na wykorzystanie istniejących częstotliwości I współdzielenie pasma jednocześnie w 4G i 5G.

Magnus Ewerbring, Chief Technology Officer, Asia Pacific w firmie Ericsson powiedział: “Ericsson Spectrum Sharing usprawni wprowadzenie 5G. SmarTone będzie w stanie efektywniej alokować zasoby widma zgodnie z wymaganiami ruchu, wykorzystując swoją istniejącą infrastrukturę. ESS umożliwi nie tylko płynniejsze przejście do 5G, ale także szybsze”.Autor |2020-03-23T11:44:03+01:0023 marca 2020 13:38|Kategorie: 5G, Newsy, Top7|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. bolson 27 marca 2020 w 14:03 - Odpowiedz

    My tez chyba będziemy mieć Ericssona, jeśli Hong Kong wybrał ta firmę, a wiemy że technologicznie są bardzo rozwinięci to znaczy że dokonaliśmy dobrego wyboru.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.