Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Top7, Zdrowie-Podwójna szczoteczka do zębów na Indiegogo

Podwójna szczoteczka do zębów na Indiegogo

Na Indiegogo pojawił się ciekawy projekt elektrycznej szczoteczki do zębów. Wydawało się, że nic w tej dziedzinie nowego nie da się wymyślić, lecz – jak widać – eksperymenty się nie skończyły. Klasyczna szczoteczka do zębów otrzymała dwustronny system czyszczenia.

Szczoteczka, w odróżnieniu od innych, podobnych urządzeń, ma nietypową końcówkę z dwoma szczotkami. To pozwala umyć zęby jednocześnie z dwóch stron, co przy użyciu standardowej szczoteczki nie jest tak szybkie. Wystarczy przesunąć szczotką wzdłuż całego szeregu zębów bez dodatkowych ruchów. Jak to działa:

 

 

Producent obiecuje, że z taką szczoteczką zęby umyjemy w zaledwie 30 sekund. Obudowa szczotki jest chroniona od wody zgodnie ze standardem IPX7, a ładuje się ona bezprzewodowo za pomocą specjalnej stacji dokującej.

Projekt 3D szczoteczki  wraz z wizualizacją  pojawił się na platformie Indiegogo w dziale wczesnych pomysłów. Cena  jeszcze nie jest znana.Autor |2018-12-18T09:26:44+02:0018 grudnia 2018 09:26|Kategorie: Inne, Newsy, Sprzęt, Top7, Zdrowie|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.