Jesteś tutaj:-, Rynek, Zdrowie-Orwell nie był w stanie tego przewidzieć

Orwell nie był w stanie tego przewidzieć

To co w latach 80-tych zeszłego wieku wydawało się być dziką fantazją, dziś stało się realne i na tym nie koniec. Jak dowiedział się telix.pl rząd przygotowywuje ustawę pod totalną kontrolę nad ludźmi. Dzięki mikrochipowi pod naszą skórą rząd będzie nami sterować poprzez komendy wysyłane tlefonicznie z komputera.

biochip stwarza duże możliwości manipulowania reakcjami ludzi
biochip stwarza duże możliwości manipulowania reakcjami ludzi

Dla większości ludzi plany wszczepiania implantów z chipami na masową skalę wywołuje tylko uśmiech na twarzy. Normalni ludzie nie wierzą w takie „bzdury”. I nam trudno było uwierzyć w to, co usłyszelismy od „dobrze poinformowanego” źródła z tzw. kregów rzadowych. A chodzi o projekt „Człowiek i cybertechnologia 2020”. Dzięki wszczepionemu chipowi rząd będzie nas kontrolował na każdym kroku. Miniaturowe elektroniczne nadawczo-odbiorcze urządzenie radiowe, wszczepiane w nasze ciała nie jest wyłącznie pomysłem z książek fantastyczno-naukowych, ale jak najbardziej realnym faktem. Na wszczepienie chipów godzą się już największe gwiazdy sportu, bo dzięki temu mogą mieć spokojniejszą głowę podejrzeń o doping.

Chip wszczepiony w przyszłości ma także zastąpić telefon komórkowy. Każdy z nas, zaraz po urodzeniu ma dostać swój własny numer telefoniczny (zamiast numeru PESEL). W ten sposób wyeliminuje się „problemy” wiążące się z przenoszeniem numerów do nowych sieci komórkowych. Jeśli tylko będziecie korzystać z komputera, telefonu komórkowego lub innych „zdobyczy techniki” to informacja o tym będzie dostępna i to zgodnie z prawem dla odpowiedzniej komórki w instytucji rządowej. A system satelitarnej nawigacji GPS umożliwi namierzenie nas w każdej chwili.

Obecnie wszczepianie elektronicznych „identyfikatorów (szpiegów) jest wykonywane tylko na życzenie. Ale „To co dzisiaj jest dobrowolne, jutro zazwyczaj staje się obowiązkowe…” Jeśli rządowi uda się przepchnąc Projekt „Bio-chip” przez sejm, wkrótce będzie miał duży wpływ na nasze zachowanie. Będzie nam rozkazywać, pilnować, rejestrować, sprawdzać, cenzurować i karać, a wszystko, gdy tylko uruchomimy nasz telefon komórkowy, aby np. porozmawiać z naszą sympatią.

Warto pamiętać, że przyszłość wcale nie jest tak daleko, tego typu technologia już jest dostępna.

źródło: wł.

Kan

Autor |2011-04-01T08:12:05+02:001 kwietnia 2011 08:12|Kategorie: Newsy, Rynek, Zdrowie|Tagi: |15 komentarzy

15 komentarzy

 1. roman 1 kwietnia 2011 w 06:28 - Odpowiedz

  >wysyłane tlefonicznie z komputera.
  I wszystko jasne:)

 2. Poll 1 kwietnia 2011 w 06:36 - Odpowiedz

  Jaaaacie ale numer. Nie myślałem że do tego dojdzie. Rany julek! 😉

 3. nowy222 1 kwietnia 2011 w 06:40 - Odpowiedz

  dzis prima aprylis. W takie bajki nie wierze. Ale artykul daje do myslenia co bedzie w przyszlosci. 😛

 4. nowy222 1 kwietnia 2011 w 06:52 - Odpowiedz

  zawsze 1 kwietnia telix robi numer pewnie ten artykul to sciema ale z nutka prawdy.prawda jest taka ze dzis 1 kwietnia 😀

 5. nowy222 1 kwietnia 2011 w 06:52 - Odpowiedz

  zawsze 1 kwietnia telix robi numer pewnie ten artykul to sciema ale z nutka prawdy.prawda jest taka ze dzis 1 kwietnia 😀

 6. wierzacy 1 kwietnia 2011 w 07:18 - Odpowiedz

  Tak dzisiaj 1 kwietnia, ale to co piszecie wkrótce będzie raelne. A Pan Jezus to objawił 2000 lat temu i proponuję zastanowić się nad prawdziwością Bożego Słowa, które dzisiaj jest w poniewierce w naszym „chrześcijanskim kraju”.

 7. LesH 1 kwietnia 2011 w 07:55 - Odpowiedz

  Qrrrde forumowicze, wszystko popsuliście swym chóralnym: 'kwierszy pietnia’, a już przygotowałem najlepszy organ do wszczepienia chipku, posłusznie i z radością.

 8. Kan 1 kwietnia 2011 w 08:37 - Odpowiedz

  Przypominam i Przepraszam, że musiałem usunąć jeden komentarz, ale na tym portalu używanie słów ogólnie przyjętych za niecenzuralne jest niedopuszaczalne. Dziękujemy Czytelnikowi, który zwrócił na to uwagę za pomocą skryptu [b] ZGŁOŚ[/b]. Miło nam, gdy Czytelnicy komentują, bo oznacza to zainteresowanie naszą pracą, ale Telix.pl to źródło informacji dla każdej grupy wiekowej i wszelkie typu słowa będą moderowane. Andrzej

 9. Czytelnik 1 kwietnia 2011 w 11:52 - Odpowiedz

  Normalnie boki zrywać…
  Gdyby to był portal o grach komputerowych dla gimnazjalistów to bym rozumiał ten „prima aprilis”, ale na Telixie…

 10. DigitalAngel 1 kwietnia 2011 w 20:06 - Odpowiedz

  smiejcie sie smiejcie…. w kazdym zarcie jest sztypta prawdy 🙂

 11. maar 1 kwietnia 2011 w 20:08 - Odpowiedz

  Tani i całkiem niezły telefon

 12. dd 2 kwietnia 2011 w 22:57 - Odpowiedz

  pogooglajcie: biochip, new world order, iluminaci

 13. pytam powaznie 8 listopada 2011 w 08:46 - Odpowiedz

  a jest tutaj ktoś mądry, który powie – w jaki sposób go odszukać jeśli już ma się coś takiego w sobie i nie ma się pojęcia – gdzie??

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.