Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Telewizja, Wydarzenia-Netflix chce ułatwić użytkownikom wybór treści

Netflix chce ułatwić użytkownikom wybór treści

Czasami z problemem wyboru ciekawego filmu czy serialu boryka się wielu użytkowników. Z myślą o nich, Netflix dodał nową funkcję dla tych, którzy nie mogą się zdecydować, co obejrzeć. Chodzi o losowe odtwarzanie – „Play Something”.

 

 

Wybór filmów lub seriali zostanie przeprowadzony z uwzględnieniem preferencji użytkownika na podstawie treści, które polubił, albo z zapisanej listy.

Ostatnio, tempo wzrostu liczby nowych subskrybentów serwisu spada. Zgodnie z raportem opublikowanym przez firmę w zeszłym tygodniu, ich liczba wzrosła w pierwszym kwartale 2021 roku o 4 miliony, podczas, gdy według prognoz, miało to być 6 milionów. Na tle takich statystyk pojawienie się nowych funkcji wydaje się dość oczekiwane, choć trzeba przyznać, że większe efekty (ale i bardziej kosztowne dla Netflixa) dałaby zapewne poprawa jakości produkcji i zwiększenie liczby nowości.

Przycisk „Play Something” wkrótce pojawi się w wersji telewizyjnej Netflix. Po przetestowaniu stanie się dostępny na urządzeniach z systemem Android.Autor |2021-05-06T13:40:23+02:006 maja 2021 13:40|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Telewizja, Wydarzenia|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Bodzio 7 maja 2021 w 11:25 - Odpowiedz

    Już dawno mam ten przycisk w Android TV, na początku myślałem, że to jakiś żart… Netflix wierzy, że ludzie to ameby? Czy może rzeczywiście tak jest?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.