Jesteś tutaj:-, Newsy, Rozrywka, Telewizja, Voip-Multimedia Polska – koniec TV analogowej

Multimedia Polska – koniec TV analogowej

Multimedia Polska, ogólnopolski operator kablowy informuje swoich klientów, że wyłączony zostaje sygnał analogowej telewizji naziemnej. Zachęca klientów, aby skorzystali z oferty telewizji cyfrowej, w której znajdą więcej kanałów, pakiety tematyczne oraz usługi dodane, jak wideo na żądanie, których nie oferuje DVB-T.

Przypominamy, że analogowa telewizja nadawana z nadajników naziemnych została w Polsce wyłączona w 2013 r. nadszedł czas wyłączenia kanałów analogowych również z sieci kablowej.

Przypominamy, że kanały wyłączane z oferty analogowej są dostępne w ofercie cyfrowej do odbioru której wystarcza odbiornik telewizyjny zakupiony po 30.06.2012r. lub przystawka, tuner DVB-T, pasująca do każdego, nawet najstarszego telewizora.

Według informacji Multimedia Polska, zmiana obejmuje wszystkie lokalizacje. Wyłączenie analogu uwolni sporą część pasma, którą sieć będzie mogła wykorzystać na nowe kanały i usługi, dostępne już w wersji cyfrowej. Operacja ta nastąpi do końca tego roku.

źródło: wł.

KanAutor |2017-10-13T13:09:38+01:0013 października 2017 13:09|Kategorie: Inne, Newsy, Rozrywka, Telewizja, Voip|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Lukaaa 14 października 2017 w 11:22 - Odpowiedz

    No to doczekaliśmy się i co teraz będę bez telewizora

  2. adamm 1 września 2021 w 15:25 - Odpowiedz

    „Operacja ta nastąpi do końca tego roku.”- czyli do którego roku? / gdzie data opublikowania artykułu? KTO TAK PISZE BEZ DATY, DEBILIZM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.