Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Internet mobilny, Microsoft, Newsy, Telewizja-Aplikacja Kontakt 24 dostępna na smartfony WP8.1

Aplikacja Kontakt 24 dostępna na smartfony WP8.1

Aplikacja Kontakt 24 jest już dostępna na smartfony z systemem operacyjnym Windows Phone 8.1. Użytkownicy smartfonów Lumia mają teraz możliwość przekazywania materiałów do redakcji TVN24 z każdego miejsca na świecie, dołączając w ten sposób do społeczności obywatelskich reporterów stacji.


Teraz jeszcze szybciej można poinformować redakcję TVN24 o ciekawych i ważnych wydarzeniach, których jesteśmy świadkami. Wystarczy zrobić zdjęcie lub nagrać film i kliknąć Wyślij – przycisk znajduje się zawsze na górnej belce aplikacji. Materiały mogą być przesyłane do redakcji bez rejestracji w serwisie lub publikowane bezpośrednio na koncie zarejestrowanego użytkownika Kontakt24 – Reportera 24. Po zalogowaniu dodawanie jest szybsze i prostsze.


W aplikacji znajdziemy również sekcję Gorące Tematy. Jest to miejsce, gdzie zbierane są materiały związane z jednym, w danym momencie ważnym, tematem – jak na przykład obchody Święta Niepodległości czy wybory samorządowe. Bezpośrednio z poziomu „Gorącego tematu” można dodać opinię, zdjęcie lub film, który go dotyczy.

Aplikacja umożliwia też przeglądanie newsów. W zakładce „informacje” znajdują się najnowsze artykuły redakcyjne, natomiast w module „na antenie” na bieżąco eksponowane są informacje Reporterów 24, które trafiły na antenę TVN24.

Aplikację Kontakt 24 można pobrać ze sklepu Windows Phone.

źródło: Microsoft

Kan

Autor |2015-01-07T13:33:55+01:007 stycznia 2015 13:33|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Internet mobilny, Microsoft, Newsy, Telewizja|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. klo 7 stycznia 2015 w 14:48 - Odpowiedz

    tvn 24 – reżimowa stacja tv

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile