Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Telewizja-Manta wprowadza dekoder DVB-T HbbTV

Manta wprowadza dekoder DVB-T HbbTV

Firma Manta z początkiem przyszłego roku wprowadzi na rynek nowy dekoder DVB-T z obsługą standardu HbbTV. Jest to dekoder, udostępniający użytkownikom zaawansowane aplikacje oraz pozwalający na korzystanie z rozwiązań hybrydowych polskich nadawców telewizyjnych.

Manta Zibra Planet
Manta Zibra Planet

Urządzenie, poza możliwością odtwarzania materiałów audio, wideo i zdjęć poprzez gniazdo USB, oraz funkcji PVR, jest zintegrowane z innowacyjną platformą usługową Zibra PlanetŸ udostępniającą interaktywne serwisy typu SmartTV. Obsługa całej platformy i jej serwisów odbywać się będzie w wygodny i intuicyjny sposób za pomocą standardowego pilota dekodera.


Platforma Zibra PlanetŸ dostępna w dekoderze Manty jest uniwersalnym i unikalnym na polskim rynku rozwiązaniem opracowanym przez Zibra Technologies Sp. z o.o. (www.zibratech.com). Platforma oferuje obecnie serwis VOD opracowany we współpracy ze Strefą VOD, gry wideo, wiadomości, serwis meteo i serwis radiowy. Zestaw udostępnianych usług jest dynamicznie rozbudowywany stawiając na atrakcyjność i różnorodność, oraz funkcje społecznościowe. Wszystkie obecne i przyszłe usługi dostępne będą w języku polskim. Charakteryzują się prostą obsługą i pozwalają na korzystanie z nowych funkcjonalności i bogatego wachlarza usług również w czasie oglądania cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nowy dekoder Manty jest prawdziwym domowym multimedialnym centrum rozrywki! Poza oglądaniem telewizji, użytkownik otrzymuje możliwość przeglądania wiadomości, prognozy pogody, grania w gry wideo, i inne, nie tracąc kontaktu z aktualnym przekazem telewizyjnym. W ten sposób sam prawdziwie decyduje co dzieje się na ekranie telewizora.


Platforma Zibra PlanetŸ w najbliższym czasie pozwoli również na obsługę serwisów interaktywnych za pośrednictwem urządzeń mobilnych i technologii Second Screen. Już niedługo oddane zostaną do użytku aplikacje dla systemów Android, iOS oraz Windows Phone.

Manta Zibra Planet
Manta Zibra Planet

Nowy dekoder DVB-T Manty stanowić będzie z jednej strony nową kategorię urządzeń multimedialnych, z drugiej zaś alternatywę dla zakupu drogich odbiorników telewizyjnych z SmartTV.

Nowy dekoder DVB-T Manty już wkrótce w sprzedaży.

Szczegółowe informacje o specyfikacji technicznej dekodera zostaną zaprezentowane w najbliższym czasie.

źródło: Manta

KanAutor |2013-12-12T13:56:01+02:0012 grudnia 2013 13:56|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Telewizja|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Polskie Lepsz D 14 grudnia 2013 w 08:10 - Odpowiedz

    Witam!

    Czas do boju, Manta, Tonsil… Reszta ich krokiem, marsz!
    Aby tak dalej, z produkcją i zatrudnieniem w Polsce.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.