Jesteś tutaj:-, Newsy, Rozrywka, Telewizja-Powstaje Next Plus: telewizja na tablet, smartfon

Powstaje Next Plus: telewizja na tablet, smartfon

Spółka Astro poinformowała o planach uruchomienia nowej platformy telewizyjnej – Next Plus. Spółka pracuje nad platformą telewizyjną o nazwie Next Plus, która dostarczy telewizyjne treści – filmy, reportaże, magazyny, kanały TV – , na tablety, smartphone’y i Smart TV (telewizor z dostępem do Internetu).


Aplikacja daje dostęp użytkownikom nośników typu „smart” do najświeższych informacji i treści rozrywkowych – niezależnie od lokalizacji. Platforma Next Plus będzie oferowała dystrybucję kanałów tematycznych, ale w ofercie posiada stacje „must care”, takie jak: TVP1, TVP2, TVP Info i inne.. Przypomnijmy, że zasada „must carry” nakładała na telewizyjnych operatorów (kablowych i satelitarnych) obowiązek włączenia do oferty określonych kanałów TV. Sygnał cyfrowy może być udostępniony na kilku nośnikach w ramach jednego konta. Transmisja kanału linearnego może być na tablecie, smartfonie, Smart TV i komputerze. To oznacza, że użytkownik może mieć bezpośredni dostęp do najciekawszych kanałów tematycznych bez kosztownych i wymagających dostawców.

Next Plus
Next Plus

Firma Astro działa na rynku usług telewizyjnych od 16 lat. W ofercie spółki znajdują się 4 kanały telwizyjne w technologii 3D (NEXT 3D, NEXT Man 3D, NEXT Lejdis 3D, NEXT Young 3D) oraz jeden muzyczny w jakości HD (NEXT Music +HD).

źródło: Astro

Kan

Autor |2012-03-15T07:52:02+01:0015 marca 2012 07:52|Kategorie: Inne, Newsy, Rozrywka, Telewizja|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.