Jesteś tutaj:-, Newsy, Rozrywka, Telewizja-26 kanałów HD w Telewizji n od kwietnia

26 kanałów HD w Telewizji n od kwietnia

Telewizja n dołącza National Geographic Channel HD. Tym samym oferta platformy zwiększy się do 26 kanałów HD.

Jednocześnie telewizja n pozyska dla swoich abonentów ponad 20 godzin premierowych programów National Geographic w 3D.

W ramach strategicznego partnerstwa pomiędzy telewizją n a FOX International Channels, z dniem 5 kwietnia br. do oferty programowej telewizji n – dołączy National Geographic Channel HD. Poszerzenie oferty telewizji n o kolejny kanał w jakości HD zwiększy do 26 liczbę kanałów w wysokiej rozdzielczości.

Istotnym elementem umowy z FOX International Channels, odpowiadającym za międzynarodową dystrybucję National Geographic Channel, jest również porozumienie w sprawie dostarczania kontentu 3D. Telewizja n zaoferuje ponad 20 godzin treści National Geographic zrealizowanych w technologii 3D i pokaże je premierowo zarówno w ramach pierwszej w Polsce regularnej usługi nShow3D jak i usługi VOD.

National Geographic Channel to znaczący producent kontentu 3D, z którego korzystać będą również abonenci telewizji n. W ramach usługi nShow3D widzowie telewizji obejrzą premierę „The Eye 3D”, czyli fascynujące obrazy z najsilniejszego teleskopu optycznego na świecie. W „Blowdown 3D” podążymy śladem grupy specjalistów od detonacji, którzy wywołują wybuchy różnych znanych konstrukcji. Z kolei program „Meerkats 3D” (Surykatki 3D), pozwoli widzom śledzić jeszcze bliżej wzloty i upadki życia rodzinnego, tych powszechnie lubianych zwierząt, w ich naturalnym środowisku. „Polar Bears 3D” odsłoni niezwykłe sceny z życia małego niedźwiedzia polarnego i jego matki.

National Geographic Channel to miejsce, gdzie można znaleźć najlepsze programy o zwierzętach, przyrodzie, historii, nauce, technice, ludziach i nieznanych miejscach na całym świecie. Kanał nadawany jest 24 godziny na dobę i dociera do ponad 370 milionów domów w 168 krajach i w 34 wersjach językowych. Bogata oferta programowa skłania widzów, by dowiedzieli się więcej. National Geographic Channel daje możliwość poznania nowoczesnego świata, w którym żyjemy. Angażuje i stawia wyzwania, by poznać świat głębiej, na nowo. Programy na antenie National Geographic Channel to mądra, oparta na faktach rozrywka, która wykorzystuje różne dziedziny wiedzy: naukę i technikę, historię, archeologię i tajemnice natury. Wśród znanych, popularnych serii dokumentalnych są: Czysta nauka, Tajemnice najtrudniejszych napraw, Katastrofa w przestworzach, Megafabryki czy Zaklinacz psów.

źródło: n

Kan

Autor |2011-04-06T07:08:53+02:006 kwietnia 2011 07:08|Kategorie: Inne, Newsy, Rozrywka, Telewizja|Tagi: , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. Lisa 6 kwietnia 2011 w 07:47 - Odpowiedz

    Nareszcie 😀

  2. Sekcyjny 6 kwietnia 2011 w 08:14 - Odpowiedz

    no to mi się podoba 🙂

  3. stary_twoj 6 kwietnia 2011 w 08:53 - Odpowiedz

    Ciekawe od kiedy ten telefon ma procesor 1500 MHz albo system Android na pokładzie? Komuś się pomieszało całkiem. Chyba, że to celowa zmyłka przeciwnika… A może mam kiepskie poczucie humoru.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile