Jesteś tutaj:-, Internet, Muzyka, Newsy, Promocje, Rozrywka, Top7-Muzyczne Lato z TIDAL

Muzyczne Lato z TIDAL

Tego lata serwis muzyczny TIDAL przygotował specjalną ofertę, dzięki której wszyscy nowi użytkownicy otrzymają 90-dniowy nieograniczony dostęp do ponad 60 milionów piosenek i 250 tysięcy plików wideo, a także playlist, ekskluzywnych treści oraz wydarzeń na żywo już od 0,99 zł. Wystarczy zarejestrować się poprzez stronę https://try.tidal.com/muzycznelato

Akcji towarzyszą konkursy STREAM 2 WIN, w których użytkownicy TIDAL mają okazję zdobyć bilety na największe festiwale i wydarzenia muzyczne tego lata w Polsce. Udział w konkursach jest bardzo prosty. Podczas słuchania konkursowych playlist lub albumów w aplikacji mobilnej TIDAL na ekranie pojawia się pop-up zachęcający do udziału w konkursie. Kieruje on do specjalnego formularza konkursowego, gdzie użytkownik odpowiada na proste pytanie lub wykonuje zadania konkursowe.

Z okazji muzycznego lata w serwisie posłuchać można także dedykowanych playlist tworzonych przezprofesjonalną redakcję. Dzięki nim użytkownicy mogą przygotować się do koncertów, poczućniepowtarzalny festiwalowy klimat lub słuchać muzyki na wakacjach, nad jeziorem, w górach, czy przy grillu.

 

Tego lata TIDAL jest obecny podczas większości najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce.

Przykładowych playlist z piosenkami z najlepszych letnich festiwali można słuchać pod poniższymilinkami:

Fani mogą więc spodziewać się kolejnych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz playlist, które wszystkich wprowadzą w festiwalowy nastrój.

Akcja „Muzyczne Lato z TIDAL” obejmuje zarówno konto TIDAL Premium (0,99 zł za 90 dni), jak również TIDAL HiFi (1,99 zł za 90 dni), które umożliwia słuchanie muzyki w jakości Masters, w jakiej nagrano jąw studiu. Dzięki temu można doświadczać muzyki bez utraty jakości dźwięku i zgodnie z zamierzeniami artystów. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie.

Playlista „Orange Warsaw Festival 2019”: https://tidal.com/playlist1

Playlista „Open’er Festival 2019”: https://tidal.com/playlist2Autor |2019-07-18T09:24:27+02:0018 lipca 2019 09:24|Kategorie: Inne, Internet, Muzyka, Newsy, Promocje, Rozrywka, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.