Jesteś tutaj:-, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Wydarzenia-Illuminar Gaming z nowy składem Counter-Strike:Global Offensive

Illuminar Gaming z nowy składem Counter-Strike:Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive to od lat esportowy król pierwszoosobowych shooterów i żadna szanująca się organizacja nie może przejść obok tej gry obojętnie. Przedstawiciele Illuminar Gaming, po udanych poprzednich sezonach na scenie CS:GO, w ostatnich tygodniach prowadzili bardzo aktywne poszukiwania reprezentantów do nowego składu. Efektem tych działań jest nawiązanie współpracy z zawodnikami, którzy do tej pory występowali pod szyldem GROOBIES.

 

Nowy skład Illuminar Gaming w Counter-Strike: Global Offensive:

  • Dominik „GruBy” Świderski
  • Piotr „morelz” Taterka
  • Patryk „Sidney” Korab
  • Mikołaj „mouzinho” Karolewski
  • Kuba „Markoś” Markowski
  • Trener: Jędrzej „Bogdan” Rokita

 

Illuminar Gaming ma już swoją historię na scenie CS:GO i chcemy ją z sukcesami kontynuować. Zawodnicy naszego poprzedniego składu zostali wchłonięci przez inne polskie organizacje, jednak bardzo się cieszymy, że udało nam się przedłużyć współpracę z mouzinho, który bez wątpienia jest jednym z najbardziej utalentowanych graczy CS:GO w Polsce. Z kolei rozmowy z GruBym podjęliśmy już jakiś czas temu i wierzymy w jego wizję zespołu i tego co możemy razem osiągnąć. Po latach, które spędził w swojej poprzedniej organizacji jest teraz z nami, silnie zmotywowany, aby to w Illuminar Gaming osiągać dalsze sukcesy. Witamy wszystkich nowych zawodników i życzymy im GLHF! – komentuje Fryderyk „Veggie” Kozioł, Head of Esports w Illuminar Gaming.

 

Reprezentantów nowego składu CS:GO będzie można oglądać podczas zmagań w ramach Polskiej Ligi Esportowej. Są oni także zaproszeni do udziały w międzynarodowym turnieju, a więcej szczegółów na ten temat pojawi się już wkrótce.

Zawodnicy oraz przedstawiciele Illuminar Gaming są otwarci na wszelkie propozycje wywiadów. Zapraszamy do kontaktu.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.