Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Rozrywka, Top7-Fiery Ball – piłkarskie wydarzenie w War Thudner

Fiery Ball – piłkarskie wydarzenie w War Thudner

Mundial w pełni, już jutro startuje faza ćwierćfinałowa. Tymczasem Gaijin Entertainment zaprasza wszystkich fanów War Thunder do wzięcia udziału w specjalnym piłkarskim wydarzeniu – Fiery Ball.

Gaijin Entertainment zaprasza wszystkich graczy War Thunder na wydarzenia „Fiery Ball”. Od dzisiaj każdy gracz może zasiąść za sterami czołgu i dołączyć do polowania na bramki. Liczy się taktyka, umiejętności i współpraca.

W drużynach trzyosobowych (bądź czteroosobowych w trybie drużynowym) gracze otrzymają dostęp do specjalnych, szybkich i zwrotnych czołgów, które jednakże różnią się od tych znanych ze standardowej gry. Zamiast strzelać, pojazdy mkną do przodu w sprincie, zupełnie jak piłkarze przed zdobyciem gola. Umiejętność tę można wykorzystać do podania piłki, oddania strzału na bramkę, bądź zepchnięcia przeciwnika – w końcu to opancerzone czołgi, więc nie grozi nam faul!

Gracze którzy wygrają mecz nie tylko zdobędą cenne punkty do rankingu wydarzenia, ale także otrzymają unikalne oznaczenie, którym można udekorować maszynę.

War Thunder to darmowa, międzyplatformowa gra wojenna MMO po polsku na PC, PS4, Mac oraz Linux ze społecznością ponad 15 milionów graczy na całym świecie. W walkach toczących się na lądzie, morzu i w powietrzu bierze udział ponad 800, dokładnie odwzorowanych historycznie samolotów, okrętów i czołgów począwszy od lat sprzed II Wojny Światowej, aż do okresu Zimnej Wojny. Fani gry mogą oczekiwać setek kolejnych pojazdów w nadchodzących aktualizacjach.

źródło: Gaijin Entertainment

 Autor |2018-07-06T09:01:53+02:006 lipca 2018 09:01|Kategorie: Gry, Inne, Newsy, Rozrywka, Top7|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Sombrerror 6 lipca 2018 w 10:54 - Odpowiedz

    Klasycznie Faijin Entertainment w czasie eventu sabotował samego siebie i wczorajszy event został wyłączony do czasu naprawienia błędów.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.