Jesteś tutaj:-, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Sprzęt sieciowy-EZconnect.to, czyli jeszcze łatwiejszy zdalny dostęp do urządzeń NAS

EZconnect.to, czyli jeszcze łatwiejszy zdalny dostęp do urządzeń NAS

Nawet najbardziej wydajny i niezawodny sprzęt do pełnego wykorzystania swojego potencjału potrzebuje odpowiednio zoptymalizowane oprogramowanie. Asustor wprowadza właśnie najnowszą wersję środowiska ADM w wersji 3.2 beta. Jedną z nowinek będzie jeszcze przyjaźniejszy dostęp do urządzenia NAS dzięki EZconnect.to.

Wraz z wprowadzeniem ADM 3.2 beta Asustor uruchomił wygodną funkcję logowania EZ-Connect z poziomu strony internetowej do urządzeń NAS. Wystarczy otworzyć przeglądarkę internetową, następnie użyć indywidualnego ASUSTOR Cloud ID i już można połączyć się z NAS-em, aby uzyskać dostęp do ustawień oraz zgromadzonych danych w dowolnym miejscu i czasie.
Zanim dokonamy logowania trzeba upewnić się, że w głównych ustawieniach  ADM została wybrana funkcja EZ-Connect. Użytkownicy preferujący zdalny  tryb pracy muszą pamiętać o przekierowaniu portów dla aplikacji  mobilnej. Dzięki temu niezależnie od tego, gdzie jesteśmy, tak długo,  jak istnieje połączenie z Internetem, można bez przeszkód logować się za  pomocą przeglądarki internetowej.
Oprogramowanie ADM 3.2 znajduje się w fazie beta, dlatego przed  dokonaniem aktualizacji zaleca się wykonać kopię zapasową zgromadzonych  danych. Po wgraniu najnowszej wersji nie będzie już możliwości cofnięcia  aktualizacji do poprzedniego stanu oprogramowania. Ponadto, warto  zaktualizować wszystkie posiadane aplikacje, aby uniknąć problemów z ich  kompatybilnością i stabilnością działania.


Autor |2018-07-03T09:27:00+02:003 lipca 2018 09:27|Kategorie: Inne, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.