Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Nawigacja, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Aplikacja TomTom AmiGO dostępna na Android Auto

Aplikacja TomTom AmiGO dostępna na Android Auto

TomTom, specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił dziś dostępność TomTom AmiGO na Android Auto. Kierowcy, którzy posiadają urządzenia z Androidem, mogą teraz korzystać z TomTom AmiGO na ekranie systemu informacyjno-rozrywkowego pojazdu (kompatybilnego z Android Auto).

TomTom AmiGO to bezpłatna aplikacja nawigacyjna, w której kluczową rolę odgrywa społeczność. Kierowcy mogą łatwo zgłaszać i udostępniać informacje o tym, co dzieje się na drodze, korzystać z przejrzystych tras i wskazówek oraz otrzymywać dane w czasie rzeczywistym: ostrzeżenia o fotoradarach, zagrożeniach, korkach oraz zablokowanych i zamkniętych drogach. Komfort użytkowania zapewnia przejrzysty, łatwy w obsłudze i wolny od reklam interfejs użytkownika.

 

AmiGO

 

„Nasza społeczność kierowców będzie bardzo zadowolona z aplikacji AmiGO: jest darmowa, ma przejrzysty wygląd i zero reklam, a kierowcy mogą sobie nawzajem pomagać oznaczając, gdy zauważą korek lub fotoradar,” skomentował Mike Schoofs, Managing Director, TomTom Consumer. „Kompatybilność TomTom AmiGO z systemem Android Auto umożliwia teraz większej liczbie kierowców szybsze i bezpieczniejsze dotarcie do celu”.

 

TomTom AmiGO to jedna z pierwszych aplikacji nawigacyjnych uwzględnionych w nowym portfolio aplikacji dla kierowców (dostarczanych przez firmy zewnętrzne) w systemie Android Auto. Można ją pobrać za darmo w Google Play, App Store oraz Huawei AppGallery.

Autor |2021-04-07T14:45:57+02:007 kwietnia 2021 14:45|Kategorie: Android, Aplikacje, Inne, Nawigacja, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.