Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacja, Newsy, Top7-AutoMapa z obsługą Apple CarPlay

AutoMapa z obsługą Apple CarPlay

Do użytkowników AutoMapy na iPhone’ach trafiła najnowsza wersja aplikacji z obsługą CarPlay. AutoMapa jest pierwszym polskim produktem, który po spełnieniu restrykcyjnych wymogów Apple dotyczących certyfikacji, został dopuszczony do dystrybucji i użytkowania na systemach wbudowanych w samochodach.

Po podłączeniu iPhone’a z najnowszą AutoMapą do samochodu wyposażonego w CarPlay, wyświetlanie map, odtwarzanie komunikatów nawigacyjnych i sterowanie funkcjami odbywa się bezpośrednio przez wyświetlacz i systemy wbudowane w pojeździe.

Wersja obsługująca CarPlay zawiera wszystkie znane użytkownikom AutoMapy elementy nawigacji: mapy, głosową obsługę wybierania adresów i punktów POI oraz AutoRadar służący do wymiany informacji o punktach kontroli i innych zdarzeniach drogowych. Dodatkowo podczas nawigacji z użyciem samochodowego wyświetlacza, na ekranie telefonu wyświetlane są dodatkowe informacje o kolejnych manewrach na całej trasie przejazdu.

AutoMapa z CarPlay dostępna jest w formie aktualizacji bezpośrednio w AppStore lub pod adresem: www.automapa.pl/AppStoreAutor |2018-11-15T14:47:26+01:0015 listopada 2018 14:47|Kategorie: Aplikacje, Inne, Nawigacja, Newsy, Top7|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. serek 15 listopada 2018 w 23:10 - Odpowiedz

    Yanosik by się przydał

  2. Jogurt 16 listopada 2018 w 18:33 - Odpowiedz

    I Rudy102 też

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.