Jesteś tutaj:-, Nawigacja, Newsy, Top7-AutoMapa iOS 7.3 już w AppStore

AutoMapa iOS 7.3 już w AppStore

Producenci AutoMapy, polskiej nawigacji GPS, opublikowali właśnie zupełnie nową wersję aplikacji przeznaczonej dla iPhone i iPada. AutoMapa iOS 7.3 to przede wszystkim nowy wygląd aplikacji na iPhone X, nowy, dedykowany przycisk do zgłaszania informacji drogowych w systemie AutoRadar i nowa, czytelna wizualizacja danych natężenia ruchu drogowego.

Zmiany obejmują m.in:

  • Nowy, dedykowany przycisk do zgłaszania zdarzeń drogowych (AutoRadar)
  • Udoskonaloną wizualizację natężenia ruchu w widoku mapy
  • Rozbudowaną synchronizacja danych z iCloud
  • Dostosowanie do iPhoneX

W AppStore opublikowana została najnowsza wersja AutoMapy przeznaczona dla iPhone i iPada. Zawiera ona wiele nowości i rozwiązań oczekiwanych przez użytkowników.

Na głównym ekranie pojawił się nowy, przycisk AutoRadaru przeznaczony do wprowadzania powiadomień o zdarzeniach drogowych. Ułatwia on wzajemne przekazywanie informacji o kontrolach, radarach, wypadkach i innych rzeczach istotnych w codziennym ruchu drogowym.

W najnowszej AutoMapie iOS pojawiła się również odświeżona kolorystyka mapy połączona z nową paletą barw natężenia ruchu. Pozwala ona jednoznacznie i czytelnie stwierdzić, jak duże korki są aktualnie na drogach.

Usprawnienia objęły również synchronizację danych z iCloud. AutoMapa pozwala na bezpieczne przechowywanie danych nie tylko o trasach, punktach ulubionych czy ostatnio używanych adresach, ale również na zapamiętanie ustawień oraz numeru licencji, dzięki czemu przy zmianie urządzenia w prosty i szybki sposób użytkownik odtworzy wszelkie dane i ustawienia.

Najnowszą AutoMapę iOS docenią szczególnie posiadacze iPhone X. Specjalnie zaprojektowany dla tego urządzenia interfejs użytkownika pozwala na wygodną obsługę zarówno w trybie pionowym, jak i poziomym, a dostosowanie do charakterystycznego wcięcia w ekranie pozwala na pełne wykorzystanie dużego ekranu urządzenia.

AutoMapa iOS 7.3 dostępna jest od dziś w AppStore

AutoMapa Night ModeAutoMapa iOS 7.3

źródło: AutoMapa


Autor |2018-07-02T14:57:43+02:002 lipca 2018 14:56|Kategorie: Inne, Nawigacja, Newsy, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.