Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacja, Newsy-Uber z nową aplikacją stworzoną dla kierowców i z kierowcami

Uber z nową aplikacją stworzoną dla kierowców i z kierowcami

Po wielu miesiącach rozmów i wywiadów przeprowadzonych z kierowcami, firma Uber uruchamia wersję beta nowej aplikacji, z której mogą już korzystać kierowcy z całego świata. Uber stworzył również specjalny system pozwalający na gromadzenie opinii i sugestii kierowców, którzy sami zgłaszali dodatkowe ulepszenia oraz rozwiązania. Dzięki temu to właśnie oni przyczynili się w największym stopniu do ostatecznego kształtu nowej aplikacji.

 Pracownicy Ubera odpowiedzialni za nową wersję aplikacji przeprowadzili również szereg testów terenowych. Nie tylko spotykali się z kierowcami na oficjalnych zebraniach, lecz także osobiście jeździli razem z nimi po miastach, zbierając w ten sposób informacje “na gorąco” i z pierwszej ręki. Z wieloma kierowcami komunikowali się również w formule 1 na 1, kontaktując się z nimi przez aplikację WhatsApp.

Sami kierowcy bardzo chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami oraz opiniami o nowych funkcjach aplikacji. Ich sugestie pozwoliły firmie Uber lepiej dopasować rozwiązania do precyzyjnie zarysowanych wymogów osób pracujących za kółkiem.

Po czterech miesiącach testów, ponad 100 tysiącach odbytych kursów, tysiącach rozmów i wielu zgłoszonych oraz naprawionych usterkach Uber zdecydował się udostępnić nową beta wersję aplikacji stworzonej dla kierowców i z kierowcami pierwszym użytkownikom. Aplikacja będzie stopniowo udostępniana wszystkim kierowcom.

Uber app for

Uber app for

Oto najważniejsze zmiany wprowadzone w wersji beta aplikacji dla kierowców współpracujących z Uberem:

  • W górnej części aplikacji znajdzie się nowa funkcja śledzenia zarobków kierowcy w czasie rzeczywistym. Dzięki temu kierującym wystarczy tylko szybki rzut oka by wiedzieć, ile zarobili na swojej ostatniej podróży i tym samym ułatwić im śledzenie postępów oraz osiąganie założonych celów.
  • Nowy Pasek Nawigacji pozwoli kierowcom zdecydować, dokąd mają jechać dalej, informując ich o tym, gdzie aktualnie użytkownicy zgłaszają najczęściej chęć zamówienia przejazdu. “Planner przejazdu” umożliwi również kierowcom ustawienie preferencji dotyczących samej trasy, w celu jeszcze lepszego spersonalizowania ich wrażenia z jazdy.
  • W ramach funkcji “Powiadomienia” kierowcom będą wyświetlać się wiadomości o nadarzających się okazjach do przejazdu, opiniach od ich pasażerów oraz informacji o ich koncie.
  • Zakładka „Profil kierowcy” da kierowcom możliwość lepszego zaprezentowania się pasażerom i pozwoli dowiedzieć się więcej na ich temat, a także znaleźć nowe sposoby na komunikację z innymi.
  • Aby wprowadzić kierowców w nowe funkcje i usprawnić korzystanie z nich, firma Uber stworzy obszerny Przewodnik po podstawach korzystania z nowej aplikacji. Będą mogli z niego skorzystać zarówno kierowcy już współpracujący z Uberem, jak również ci, którzy dopiero planują rozpocząć swoją przygodę za kółkiem i z aplikacją Uber.
  • Uber


Autor |2018-04-12T06:58:43+02:0012 kwietnia 2018 06:58|Kategorie: Aplikacje, Inne, Nawigacja, Newsy|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.