Jesteś tutaj:-, Konkurs, Newsy, Testy i opinie, Top7-Konkurs Bitdefender – wyniki

Konkurs Bitdefender – wyniki

Dziękujemy za udział w konkursie. Dostaliśmy wiele zgłoszeń w których opisujecie jak chronić dane swoje i rodziny. Przedstawiamy 3 propozycje, których autorom przekażemy klucze do oprogramowania antywirusowego Bitdefender.

Nagrodzone prace:

 

pani Maria

Dbam o dane swoje i mojej rodziny, bo nie znam dnia ani godziny.

Kiedy to haker zechce moich plików, nie dam razy sama zrobić żadnych uników.

Dlatego korzystam z firewalla i antywira, żeby nikt nie wyczyścił mojego dysku do zera.

Dobry soft na kompie to podstawa, wtedy bezpieczna jest praca i zabawa.

 

pan Siergiej

Uważam że najważniejsze w ochronie swoich danych jest stworzenie dobrego (czyli ciężkiego do odgadnięcia) hasła do logowania na stronach/portalach z których korzysta rodzina. Warto też pamiętać o tym, że trzeba czas od czasu zmieniać to hasło. Taka podstawowa rzecz może uchronić dane swoje i sowiej rodziny. Kolejną ważną rzeczą jest stosowanie sprawdzonego oprogramowania antywirusowego, które szybko reaguje na zagrożenia płynące z sieci. Oprogramowanie to powinno być stale aktualizowane i włączone na wszystkich komputerach w domu. Warto także z nieufnością podchodzić do różnego rodzaju darmowych ofert, maili z banków nieznanego pochodzenia oraz uważać jakie pliki i programy uruchamia się na swoim komputerze.

 

 

pan Jan

Najlepszym sposobem na ochronę moich danych oraz rodziny  jest stosowanie odpowiedniego oprogramowania antywirusowego które w bezpieczny sposób to zapewni. Oprogramowanie powinno być niezbyt obciążające komputer, nie zauważalnie działające w tle. Jednak powinno skutecznie wyłapywać wszelkie ataki z sieci  a także nie dopuszczać do zainstalowania złośliwego oprogramowania na naszym urządzeniu. Powinno błyskawicznie nas informować w chwili zagrożenia o zaistniałej sytuacji. Myślę że wśród wielu programów Bitdefender spełni te zadania w 100%.

 

Konkurs Bitdefender

 

Korzyści z wyboru oprogramowania antywirusowego Bitdefender

Wybierając antywirusa Bitdefender zapewniasz sobie i swojemu komputerowi lub urządzeniu mobilnemu jedną z najlepszych ochron na świecie. Nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o swoje bezpieczeństwo w internecie oraz o bezpieczeństwo swoich plików. Wieloletnie doświadczenie firmy  w walce z cyber-zagrożeniami zapewnia ugruntowane miejsce w czołówce każdego testu oprogramowania antywirusowego, czy to pod względem ogólnego bezpieczeństwa, najmniejszej ilości fałszywych alarmów czy wydajności.

Moduł antykradzieżowy Bitdefender, pomoże w przypadku zgubienia lub kradzieży smartfona, tabletu albo laptopa, a  szanse na odzyskanie urządzenia drastycznie się zwiększą. Dzięki Bitdefender Central można zarządzać ochroną wszystkich podłączonych do konta urządzeń, a certyfikowani technicy odpowiedzą na  pytania i pomogą  z każdym problemem jaki, napotkasz podczas korzystania z programu.

Antywirus Bitdefender korzysta z chmury, do której automatycznie podłączane są Twoje urządzenia, dzięki czemu firma jest w stanie niewyobrażalnie szybko reagować na każdy atak. Wykrywając nowy rodzaj zagrożenia u jednego z użytkowników, za pomocą chmury, można natychmiast zaktualizować bazy programów antywirusowych u wszystkich pozostałych, tworząc najlepszą ochronę, która jest nie do przejścia.

Bitdefender –  największy dostawca bezpieczeństwa na świecie. Antywirus Bitdefender wykrywa, analizuje i podejmuje odpowiednie działania w celu zneutralizowania najnowszych zagrożeń w dowolnym miejscu na świecie, w zaledwie 3 sekundy.

bitdedender factsAutor |2020-02-13T16:05:32+02:0013 lutego 2020 16:00|Kategorie: Bezpieczeństwo, Konkurs, Newsy, Testy i opinie, Top7|Możliwość komentowania Konkurs Bitdefender – wyniki została wyłączona