Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Wydarzenia-Ericsson wybrany przez BT na partnera 5G w ramach wdrażania technologii 5G w Londynie i głównych miastach Wielkiej Brytanii

Ericsson wybrany przez BT na partnera 5G w ramach wdrażania technologii 5G w Londynie i głównych miastach Wielkiej Brytanii

Kontrakt wzmocnia strategiczne partnerstwo pomiędzy BT a firmą Ericsson oraz jest konsekwencją wyboru firmy Ericsson dokonanego przez BT na początku roku w świadczeniu usług sieci rdzeniowej 5G Core typu dual-mode i opartej na rozwiązaniu Cloud Native Infrastructure, dzięki któremu Ericsson stał się partnerem BT. Po zakończeniu wdrażania 5G Ericsson będzie odpowiedzialny za zarządzanie około 50% ruchu w sieci 5G BT.

  • Firma Ericsson została kluczowym partnerem BT we wdrażaniu technologii 5G w Londynie, Edynburgu, Belfaście i Cardiff oraz innych głównych miastach, które odpowiedają za zarządzanie około 50% łącznego ruchu 5G
  • Ericsson zmodernizuje istniejącą infrastrukturę radiową 2G i 4G, wzmacniając satysfakcję klientów i wydajność sieci wśród klientów BT i EE.
  • Fundamentem kontraktu jest wcześniejsza umowa partnerów w zakresie sieci rdzeniowej 5G Core, dzięki której Ericsson stał się kompleksowym partnerem BT w zakresie technologii 5G

Rozszerzone partnerstwo tworzy nowe możliwości współpracy w zakresie produktów i usług nowej generacji wykorzystujących technologię 5G. Partnerzy kładą nacisk na zrównoważony rozwój, zmniejszenie zużycia energii oraz optymalizację kosztów.

 

Philip Jansen, Dyrtektor Generalny BT, mówi: „Nasi klienci zasługują na najlepszą sieć, a my jesteśmy odpowiedzialni za to, aby to zapewnić. Jako lider w dziedzinie technologii 5G w Wielkiej Brytanii jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z firmą Ericsson, naszym kluczowym partnerem w utrzymaniu wiodącej pozycji na rynku. Dzięki tej umowie będziemy nadal oferować najlepsze możliwości w zakresie telefonii komórkowej dla naszych klientów. Niesamowite prędkości przesyłu danych oferowane przez technologię 5G pomogą im rozwijać działalność biznesową, transmitować strumieniowo coraz większą ilość treści w ramach naszej sieci oraz pozostawać w kontakcie ze współpracownikami i przyjaciółmi z całego świata”.

Börje Ekholm, prezes i dyrektor generalny firmy Ericsson, mówi: „BT ma jasność co do sposobu realizacji swoich ambicji w ramach technologii 5G w Wielkiej Brytanii, dlatego też mamy przyjemność być ich partnerem w tej kwestii. Zostaliśmy wybrani na partnera w procesie rozwoju sieci rdzeniowej 5G Core, więc jesteśmy zaszczyceni możliwością dalszego wzmacniania naszej relacji, a dzięki tej umowie uzyskamy możliwość zapewnienia wysokiej wydajności i bezpieczeństwa technologii 5G dla wszystkich klientów w głównych miastach Wielkiej Brytanii. Wdrażając technologię 5G w tych kluczowych obszarach, po raz kolejny wykazujemy naszą wiodącą pozycję technologiczną w lokalizacjach o dużym zagęszczeniu ludności oraz wysokim natężeniu ruchu. Technologia 5G odgrywa kluczową rolę w realizowaniu przez Wielką Brytanię ambicji cyfrowych, w rozwoju i przyspieszeniu cyfryzacji oraz stymulowaniu kolejnej generacji bezprzewodowych innowacji wśród klientów i przedsiębiorstw. Dzięki technologii 5G, wysokiej wydajności łańcucha dostaw oraz ponad 120-letniej obecności na brytyjskim rynku, zobowiązujemy się do wdrożenia niezawodnej i bezpiecznej sieci 5G wraz z BT”.

 

Wdrożenie radiowej sieci dostępowej 5G (RAN) firmy Ericsson oraz modernizacja sieci 2G/4G będzie obejmowała produkty i rozwiązania z portfela Ericsson Radio System. Dotyczy to również usługi Ericsson Spectrum Sharing, która umożliwi firmie BT dynamiczne współdzielenie pasma pomiędzy sieciami 4G i 5G w celu umożliwienia płynnej, szybkiej i ekonomicznej migracji do sieci 5G.

Wybór sieci rdzeniowej Ericsson 5G Core typu dual-mode i opartej na rozwiązaniu Cloud Native Infrastructure będzie również wiązał się z wdrażaniem produktów i usług Ericsson dual-mode 5G Core (Evolved Packet Core i 5G Core).

Do chwili obecnej Ericsson podpisał 113 komercyjnych umów i kontraktów dotyczących sieci 5G z unikalnymi dostawcami usług telekomunikacyjnych na całym świecie, z czego 64 to publicznie ogłoszone umowy dotyczące sieci 5G, w tym 65 komercyjnych sieci 5G z transmisją na żywo.Autor |2020-11-03T08:50:48+02:003 listopada 2020 08:50|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. finanero 27 lutego 2022 w 01:48 - Odpowiedz

    Poszukiwań aktualnych porównań produktów skarbowych zakończą się triumfem, gdy wyłącznie jesteś ochoczy zajrzeć na witryna www. Jest to witryna www przeznaczona tematyce finansowej, jak również powiązanej spośród dochodzeniem odszkodowań w szczecinie. Opinii, a także kosztowne wskazówki dopomagają przy wyselekcjowaniu najważniejszego produktu finansowego dostępnego w całej tradycyjnych bankach, jak również firmach pozabankowych. Wortal daje najświeższe fakty, teraźniejsze zestawienia statystyczne kredytu mieszkaniowego, lokat w najróżniejsze puli. Zainicjowanie oryginalnego wytworu finansowego dzięki bank odrzucić ujdzie również z brakiem odzewu w serwisie. Nasi czytelnicy zostaną poinformowani o wszelakich metamorfozach w całej kulturze bankowości a, także finansów. Użytkownicy, jacy mają obciążenia także wyszukają tutaj wiele drogocennych wiedzy. Za wortalu nie zabraknie tematów, jakim sposobem pójść pochodzące z długów, wówczas dług konsumpcyjny posiada rację bytu, a także w tego zwracać uwagę, wówczas gdy zaciąga się wzięcie pożyczki w całej parabankach. Powinno się wizytować co jakiś czas witryna www wobec tego jest możliwość być wyposażonym pewność, iż okazuje się być się regularnie ze wszystkimi odmianami wprowadzanymi poprzez bazy oraz naturalnie coś więcej niż https://finanero.pl/ – finanero opinie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.