Jesteś tutaj:-, Foto, Inne, Internet, Newsy, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Canon EOS Webcam Utility – wysokiej jakości transmisje online za pomocą kabla USB

Canon EOS Webcam Utility – wysokiej jakości transmisje online za pomocą kabla USB

Canon wprowadza darmowe oprogramowanie EOS Webcam Utility na komputery Mac i PC do obsługi wysokiej jakości transmisji online za pomocą zgodnych aparatów Canon – lustrzanek, bezlusterkowców i aparatów kompaktowych. Do podłączenia aparatu do komputera wystarczy zwykły kabel USB, po którym aparat jest rozpoznawany przez oprogramowanie jako zewnętrzna kamera internetowa. Rozwiązanie eliminuje potrzebę stosowania dodatkowego sprzętu, umożliwiając użytkownikom korzystanie z wysokiej jakości wirtualnych spotkań i wideokonferencji za pośrednictwem aparatu Canon.

Możliwość transmisji wysokiej jakości obrazu z dowolnego miejsca to odpowiedź na zapotrzebowanie firm i użytkowników, którzy podczas lockdownu poszukują nowych sposobów na poprawę jakości wideokonferencji i transmisji online. Canon EOS Webcam Utility to proste w obsłudze, darmowe oprogramowanie, które wymaga jedynie kabla USB i zgodnego aparatu Canon. Teraz oprogramownie można pobrać ze strony internetowej Canon i skonfigurować w ciągu zaledwie kilku minut. Na tę chwilę oprogramowanie jest obsługiwane przez urządzenia z systemem Windows. W najbliższym czasie wsparcie zostanie rozszerzone także o urządzenia z systemem MacOS.

W porównaniu z tradycyjnymi kamerkami USB, korzystanie z aparatów Canon do transmisji online za pomocą EOS Webcam Utility znacząco podnosi jakość obrazu oraz daje szereg dodatkowych korzyści m.in. możliwość korzystania z ustawień manualnych, podpięcia szerokiej gamy obiektów (do aparatów z wymienną optyką), znaczącą poprawę wydajności i jakości w słabym świetle, możliwość ustawienia niskiej głębi ostrości i bardziej nasycone kolory. Wszystko dzięki zaawansowanej technologii przetwarzania obrazu oraz profesjonalnym elementom optycznym zastosowanym w rozwiązaniach Canon. W połączeniu z oprogramowaniem EOS Webcam Utility, jakość transmisji wejdzie na zupełnie nowy poziom.

 

Issei Morimoto, Senior Vice President of Product Management w Canon Europe, mówi: – „W tej bezprecedensowej globalnej sytuacji, jesteśmy zobowiązani wobec naszych klientów do zapewnienia im możliwie najlepszej jakości obrazu do bieżącej komunikacji na odległość. Dlatego korzystając z naszych aparatów, obiektywów, akcesoriów i oprogramowania, opracowaliśmy rozwiązanie, które wspiera ich w tych codziennych sytuacjach – zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Technologie Canon EOS sprawdzają się w tych zastosowaniach znakomicie i liczę, że nasi klienci będą z nich chętnie korzystać”.

 

Kluczowe cechy:

  • Bezpłatne oprogramowanie
  • Pełne wsparcie dla urządzeń z systemem Windows; wsparcie dla MacOS wkrótce
  • Wysoka jakość transmisji wideo
  • Lepsza wydajność obrazu w słabym świetle, nasycone kolory i głębia ostrościAutor |2020-09-17T09:07:56+02:0017 września 2020 09:07|Kategorie: e-Handel, Foto, Inne, Internet, Newsy, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.