Jesteś tutaj:-, Foto, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Axis Communications prezentuje nowe kamery z funkcją głębokiego uczenia

Axis Communications prezentuje nowe kamery z funkcją głębokiego uczenia

AXIS M2035-LE i AXIS M2036-LE to kamery posiadające możliwość realizowania zaawansowanej analityki na brzegu sieci. Połączenie wysokiej rozdzielczości obrazu i wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, sprawia, że oba urządzenia znajdą zastosowanie w monitoringu przestrzeni narażonych na występowanie trudnych warunków środowiskowych i pogodowych.

Obie kamery cechuje wysoka i szczegółowa jakość obrazu. Kamera AXIS M2035-LE zapewnia obraz HDTV o rozdzielczości 1080p, natomiast AXIS M2036-LE gwarantuje rozdzielczość Quad HD 1440p/4 MP. Ponadto, kamera AXIS M2035-LE jest dostępna z dwoma wersjami obiektywu. Kamery wyposażone zostały w funkcję głębokiego uczenia na brzegu sieci, co stwarza możliwości korzystania z zaawansowanych aplikacji analitycznych, np. AXIS Object Analytics, umożliwiającej wykrywanie i klasyfikację ludzi oraz pojazdów.

W urządzeniach zadbano również o kwestie bezpieczeństwa. Dzięki Axis Edge Vault chroniony jest identyfikator kamer Axis, a ich autoryzacja w sieci jest znacznie uproszczona. Biorąc pod uwagę technikalia, przestronna, uszczelniona tylna puszka zapewnia bezpieczne zarządzanie kablami.

Kamery są wysoce odporne na uderzenia zewnętrzne, co potwierdza klasa wykonania IK08.  Dodatkowo cechuje je także wysoka elastyczność i ekonomiczność instalacji, w tym obsługa zasilania PoE.

 

Najważniejsze cechy:

  • Rozdzielczość HDTV 1080p | Quad HD 1440p/4 MP
  • Kompaktowa, lekka konstrukcja
  • Analityka z funkcją głębokiego uczenia się
  • Zipstream z obsługą H.264/H.265
  • Możliwość pracy na zewnątrz z podświetleniem w podczerwieni (AXIS M2035-LE)

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.