Jesteś tutaj:-, Foto, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Nowa minikamera kopułkowa od Axis

Nowa minikamera kopułkowa od Axis

Axis Communications prezentuje nową minikamerę kopułkową AXIS M4308-PLE. To dyskretne urządzenie pozwala na jakościowy, panoramiczny monitoring oraz niezakłóconą rejestrację dźwięków. Dzięki swojej specjalnie spłaszczonej konstrukcji, kamera jest gotowa do montażu na zewnątrz, idealnie wtapiając się w otoczenie.

Minikamera AXIS M4308-PLE to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie połączenie wysokiej jakości obrazu, dyskrecji i łatwości w montażu. Urządzenie zostało wyposażone w przetwornik o rozdzielczości 12 MP i obiektyw stereoskopowy, co zapewnia znakomitą jakość obrazu i pełny 180- lub 360-stopniowy widok ogólny przez całą dobę – niezależnie od warunków oświetleniowych. Za wysoką jakość obrazu, odpowiadają technologie Axis Lightfinder i Axis Forensic WDR, które zapewniają realistyczne kolory i wierne odwzorowanie szczegółów niezależnie od warunków zewnętrznych. Co więcej, rozwiązanie Axis OptimizedIR umożliwia dozór w całkowitej ciemności.

Kamera posiada wmontowaną funkcję pochylenia cyfrowego, a samą instalację ułatwia fabrycznie skonfigurowana ostrość, która nie wymaga ręcznego ustawiania. Ponadto, dzięki czterem mikrofonom z wbudowanym wzmacniaczem głosu AXIS M4308-PLE znakomicie przechwytuje dźwięk, jednocześnie tłumiąc niepotrzebny hałas.

Urządzenie korzysta z jednostki przetwarzania głębokiego uczenia, co stwarza wyjątkowe możliwości w zakresie korzystania z funkcji analiz na brzegu sieci. Kamera jest kompatybilna z aplikacją AXIS Object Analytics, która umożliwia niezawodną detekcję i klasyfikację osób oraz pojazdów, ograniczając ilość fałszywych trafień.

 

Najważniejsze cechy:

  • Przetwornik 12 MP z 360-stopniowym widokiem ogólnym
  • Obiektyw stereoskopowy z pochyleniem cyfrowym
  • Lightfinder, Forensic WDR i OptimizedIR
  • Obsługa analiz z funkcją głębokiego uczenia
  • 4 mikrofony ze wzmocnieniem głosu

 Autor |2021-12-27T14:44:44+02:0027 grudnia 2021 14:44|Kategorie: Bezpieczeństwo, Foto, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.