Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Gadżety, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Yale wprowadza Linus® Smart Lock: inteligentny zamek stworzony w oparciu o 180 – letnie doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa

Yale wprowadza Linus® Smart Lock: inteligentny zamek stworzony w oparciu o 180 – letnie doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa

„Wprowadzamy na rynek Linus®, bezkluczowy zamek do drzwi, zaprojektowany po to, aby zagwarantować bezpieczeństwo i ułatwić życie.”

Nowy Linus® Smart Lock pozwala na zaryglowanie i odryglowanie drzwi — bez względu na to, gdzie jesteśmy. Wyposażony w zaawansowane oprogramowanie i pracujący na intuicyjnej aplikacji mobilnej Yale Access, umożliwia bezkluczowy dostęp i pozwala użytkownikom zobaczyć kto i kiedy, przyszedł czy wyszedł z domu, przydzielić wirtualne klucze dla gości i sprawdzić, czy drzwi są otwarte, czy zamknięte.

 

O8XAsqKw

 

Linus® sprawi, że każde drzwi staną się inteligentne. Wyposażony w najnowocześniejszą technologię, łączy się z systemami inteligentnego domu, asystentami głosowymi i innymi platformami w celu łatwego sterowania drzwiami i zarządzania dostępem do nich.

Zamek został doceniony prestiżowymi nagrodami Red Dot Awards i The Ambient Awards na targach elektronicznych CES w Las Vegas za elegancki, inteligentny design i najlepsze w swojej klasie materiały wykonania. Linus® jest idealnym punktem wejścia do nowoczesnego, stylowego i inteligentnego domu.

”Tym, co naprawdę wyróżnia Linus® na tle innych inteligentnych zamków na rynku, jest 180 lat specjalistycznej wiedzy i innowacji w zakresie bezpieczeństwa. To oznacza, że konsumenci mogą cieszyć się prawdziwym spokojem ducha, wiedząc, że używają najnowszego rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa połączonego z nowymi funkcjonalnościami, które ochronią ich dom i wszystko, co w nim jest” – mówi Kate Clark, Dyrektor Zarządzająca Yale EMEA.

Funkcja Auto-Lock automatycznie rygluje zamek, gdy wychodzimy z domu, natychmiast po zamknięciu drzwi lub po określonym czasie, skonfigurowanym w aplikacji Yale Access. Kiedy wrócimy do domu i zbliżymy się do drzwi, funkcja automatycznego odryglowania Auto-Unlock odrygluje zamek dzięki geolokalizacji. Wejdziemy do domu naciskając na klamkę, bez konieczności szukania kluczy.

 

Q3PBwmBA

 

Nie musimy się już zastanawiać, czy zapomnieliśmy zamknąć drzwi wychodząc z domu. Nawet jeśli mamy wątpliwości, sprawdzimy status drzwi w dowolnym momencie za pomocą aplikacji Yale Access.

Bazując na  180 letnim doświadczeniu, bezpieczeństwo jest głównym priorytetem. Właśnie dlatego Linus® wykorzystuje technologię Bluetooth Low Energy (BLE), a także 128-bitowe szyfrowanie AES i TLS. Jeśli zgubimy swój smartfon, można w dowolnej chwili zdezaktywować aplikację Yale Access i wszystkie klucze wirtualne. Konto Yale Access jest chronione za pomocą uwierzytelniania dwuetapowego, co oznacza, że użytkownicy będą musieli zweryfikować swoją tożsamość za pomocą hasła, ale również adresu e-mail lub numeru telefonu.

 

Снимок экрана 2020 10 20 в 10.02.13

 

Intuicyjna aplikacja mobilna Yale Access umożliwia użytkownikom zdalny dostęp i sterowanie zamkiem za pomocą smartfona. Wystarczy podłączyć go do Yale Connect Wi-Fi Bridge, aby udzielać dostępu zaufanym osobom, wyświetlać aktywność, otrzymywać powiadomienia oraz ryglować i odryglowywać drzwi z dowolnego miejsca na świecie. Użytkownicy będą również mogli skorzystać z integracji z asystentami głosowymi takimi jak Apple HomeKit. Podłączenie zamka do Yale Connect Wi-Fi Bridge umożliwi też integracje z Amazonem Alexą, Asystentem Google i największymi platformami hostingowymi.

Linus® oferuje konsumentom dodatkową elastyczność, zmieniając smartfon lub Apple Watch w klucz, aby w bardzo prosty sposób zaryglować lub odryglować drzwi. Zapomniałeś telefonu? Wpisz kod PIN na klawiaturze Yale Smart Keypad, aby odryglować zamek. Poprzednio doceniony za obsługę przyjazną użytkownikowi, Linus® został również nominowany w UX Design Awards, jako jedno z kilkuset zgłoszeń z 34 krajów.

 

Снимок экрана 2020 10 20 в 10.02.07

 

Jako część ekosystemu Yale Access, Linus® współpracuje z innymi inteligentnymi produktami z tej gamy, w tym z sejfami Yale, zamkami szafkowymi i alarmami. Dla większej wygody, inteligentny alarm zostanie automatycznie rozbrojony, gdy zamek zostanie odryglowany przez system Yale Access.

Integracje z partnerami Yale, w tym nowoczesnymi systemami inteligentnego domu, asystentami głosowymi i platformami hostingowymi, takimi jak Airbnb, upraszczają i zabezpieczają życie konsumentów. Wystarczy sparować Linus® Smart Lock z preferowanym asystentem głosowym, aby zaryglować, odryglować i sprawdzić status drzwi.

Wraz z zaufanymi partnerami Yale, Linus® i aplikacja Yale Access wspólnie tworzą szereg wyjątkowych możliwości, w tym dostaw do domu, wynajmu krótkoterminowego i usług takich jak sprzątanie lub opieka nad dziećmi — wszystko to, aby uprościć nasze zabiegane życie.

Usługi dostaw do domu wyeliminują niektóre z największych wyzwań, przed którymi stają dziś klienci online. Dzięki Linus® codzienne utrudnienia, takie jak nieudane dostawy z powodu nieobecności w domu i niewygodne miejsca odbioru, będą wyeliminowane.

”Niezależnie od tego, czy użytkownik inteligentnego zamka jest właścicielem domku letniskowego, klientem usług sprzątania lub wyprowadzania psów, czy też kimś zainteresowanym domową opieką zdrowotną i dostawami do domu, usługi oferowane przez Linus® i aplikację Yale Access pomogą im lepiej zarządzać czasem ”- dodaje Kate Clark.

 

PUjQRCOw

 

Ceny i dostępność:

Zamek Linus: 249,99 € (około 1.125 zł) , Connect (Bridge): 79,99 € (około 360 zł), klawiatura: 69,99 € (około 315 zł)Autor |2020-10-20T10:03:18+02:0020 października 2020 10:03|Kategorie: Aplikacje, Bezpieczeństwo, Gadżety, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.