Mio MiVue C560 – 7 stopni jasności obrazu

Mio MiVue C560 to kamera samochodowa dla tych, którzy szukają jakości premiuj wśród produktów z tak zwanej średniej półki. Dzięki matrycy Sony StarvisTMCMOS nagrywany obraz posiada doskonały kontrast, jasną i bogatą kolorystykę niezależnie od panujących warunków atmosferycznych i pory dnia. We współpracy z zastosowaną szklaną optyką z przysłoną F1,8 Mio MiVue C560 doskonale sprawdza się przy rejestrowaniu obrazu nie tylko w dzień ale również przy ciężkich warunkach atmosferycznych oraz w nocy. Jednym z plusów urządzenia jest możliwość 7-stopniowej ręcznej kalibracji poziomu jasności obrazu.

 

Największy producent kamer samochodowych w Europie – marka Mio poszerza gamę swoich produktów z tak zwanej średniej półki na polskim rynku o model Mio MiVue C560. Jest to sprzęt wyposażony w optykę, którą znaleźć można w urządzeniach premium przy zachowaniu ceny produktów klasy średniej.

 

Czytelne nagranie w dzień i w nocy

Sercem każdego wiedeorejestratora jest matryca. Dzięki temu, że w urządzeniu Mio MiVue C560 wykorzystano wysokiej klasy matrycę Sony StarvisTM CMOS nagrywany obraz posiada doskonały kontrast, jasną i bogatą kolorystykę niezależnie od panujących warunków atmosferycznych i pory dnia. Szklana optyka z przysłoną F1,8 Mio MiVue C560 doskonale sprawdza się przy rejestrowaniu obrazu nie tylko w dzień ale również w trakcie jesiennej szarówki a nawet w nocy, ponadto użytkownik ma możliwość 7-stopniowej ręcznej kalibracji poziomu jasności obrazu. Dzięki czemu może on sam dostosować jasność swoich nagrań do takiego poziomu jaki jest dla niego najwygodniejszy. Nie można zapomnieć również o tym, że w Mio MiVue C560 zastosowano autorską technologię MioTMNight Vision Pro, która znacznie poprawia czytelność nagranego obrazu w warunkach niedostatecznego oświetlenia. W przeciwieństwie do innych wideorejstratorów, dzięki zastosowaniu MioTM Night Vision Pro w nocnych nagraniach, widoczna jest nie tylko droga po której porusza się samochód, ale również najbliższe otoczenie trasy. Gwarantuje to pełny obraz nagranej sytuacji podczas nocnych wyjazdów.

 

Pełen obraz sytuacji

W momencie, kiedy najbardziej potrzebny jest wideorejestrator niezwykle ważne jest, by móc uchwycić każdy szczegół i niewątpliwe Mio MiVue C560 to model, który bez problemu wykona to zadanie. Zastosowanie technologii H.264 w Mio MiVue C560 sprawia, że może on nagrać obraz w jakości Full HD przy rozdzielczości 1920 x 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Dodatkowo urządzenie ma niezwykle szeroki rzeczywisty kąt widzenia, bo wynoszący aż 150 stopni. Takie połączenie daje możliwość nagrać filmy, które będą doskonale odzwierciedlać sytuacje jakie spotkały kierowcę na drodze, a jednocześnie nagrane filmy nie będą zajmowały wiele miejsca na karcie pamięci. Niewątpliwym plusem tego urządzenia jest fakt, że włącza się wraz z uruchomieniem silnika.

Podobnie jak w innych modelach tego producenta do Mio MiVue C560 można podłączyć dodatkowe urządzenia tj. Smart Box oraz tylną kamerę. Smart Box daje możliwość skorzystania z trybu parkingowego, który zarejestruje stłuczkę nawet wtedy, kiedy nie ma nas w aucie.

Aby Mio MiVue C560 zarejestrował wszystkie istotne momenty w trakcie postoju oraz jazdy zadba trzyosiowy sensor przeciążeń G-Sensor. W sytuacji, gdy zdarzy się stłuczka lub inne nagłe zdarzenie sensor automatycznie archiwizuje nagranie na naszym wideorejestratorze.

 

Wysoka jakość w parze z estetycznym wyglądem. 

Mio MiVue C 560 to nie tylko przykład urządzenia, w którym można połączyć wysoką jakość przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Mimo, że w urządzeniu zamontowano kolorowy wyświetlacz o przekątnej wynoszącej 2 cale, to masa kamerki wynosi niespełna 68 gram, a do tego urządzenie posiada niewielkie rozmiary. Plusem Mio MiVue C560 jest dołączony do zestawu obrotowy uchwyt, który nie tylko zapewni stabilne mocowanie naszej kamerki ale pozwoli ustawić kamerę tak, by wykonywała jak najlepsze nagrania.

Urządzenie będzie dostępne u partnerów handlowych w sugerowanej cenie detalicznej 399 PLN.

1 komenarz

  1. pcik 16 marca 2020 w 20:27 - Odpowiedz

    myślałem nad nią ale końcowo trafiłem z truecam M5, jednak sposób ściągania kamery był dla mnie wazniejszy (magnetyczny.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile