Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Polska firma MCX PRO partnerem Beta Systems

Polska firma MCX PRO partnerem Beta Systems

W czerwcu warszawska spółka MCX PRO ogłosiła współpracę z największym niezależnym dostawcą rozwiązań IAM w Europie – firmą Beta Systems. Dzięki tej kooperacji polscy klienci MCX PRO zyskują dostęp do zupełnie nowej gamy rozwiązań z zakresu cybersecurity. 

Beta Systems to firma założona w 1983 r. w Berlinie, specjalizująca się w tworzeniu rozwiązań technologicznych pozwalających na zwiększenie bezpieczeństwa cyfrowego przedsiębiorstw. Do jej portfolio należą rozwiązania z kategorii Identity & Access Management (IAM) oraz Data Center Intelligence (DCI). Klientami firmy są największe organizacje działające na terenie Niemiec oraz Europy.

 

Kierunek – maksymalne bezpieczeństwo

Partnerstwo nawiązane przez firmę MCX PRO, pozwala na włączenie rozwiązań stworzonych przez Beta Systems do oferty polskiego integratora technologii ICT i Cybersecurity. Współpraca ta pogłębia kompetencje spółki w zakresie projektowania i wdrażania bezpiecznych technologii IT. – Położenie nacisku na maksymalne zwiększenie bezpieczeństwa naszych rozwiązań to reakcja na zmieniające się warunki funkcjonowania współczesnych przedsiębiorstw i ich potrzeb. Wysokie kompetencje naszych partnerów potwierdza m.in. fakt, że z ich rozwiązań korzysta już połowa europejskiego sektora bankowego – mówi Jarosław Pazgrat, prezes MCX PRO. Współpraca otwiera także polski rynek na rozwiązania Beta Systems. – Połączenie ponad trzydziestoletniego doświadczenia w projektowaniu systemów IAM oraz znajomości polskiego rynku pozwoli skutecznie dotrzeć z rozwiązaniami IAM nie tylko do 2 000 obecnych klientów MCX PRO, ale też do podmiotów, które najmocniej potrzebują rozwiązań ICT na najwyższym poziomie bezpieczeństwa – banków, ubezpieczycieli i innych instytucji finansowych – dodaje prezes.

Partnerstwo z Beta Systems jest kontynuacją strategii firmy, mającej na celu świadczenie swoim klientów wysokiej jakości usług. Potwierdzają to posiadane już certyfikaty partnerstwa z takimi firmami jak Cisco, Mitel, Polycom, LG czy Samsung.Autor |2019-07-04T13:01:02+02:004 lipca 2019 14:30|Kategorie: Aplikacje, Bezpieczeństwo, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.