Jesteś tutaj:-, Gadżety, Nawigacja, Newsy, Top7, Zdrowie-ZSmartwatch z lokalizatorem GPS do kupienia w Biedronce

ZSmartwatch z lokalizatorem GPS do kupienia w Biedronce

W sklepach Biedronka w czwartek 20 grudnia pojawi się Smartwatch z lokalizatorem GPS. Urządzenie w formie zegarka pomoże rodzicom pozostać w kontakcie z dziećmi. 

zegarek GPS biedronka

Nasze dzieci codziennie stawiają malutkie kroki w dorosłość. Szkoła, zajęcia sportowe, wieczorne spotkania pociech z rówieśnikami. Każdy rodzic z tyłu głowy rozmyśla czy jego dziecko na pewno bezpiecznie przebywa w znanym im miejscu i nic mu nie zagraża. Smartwatch z lokalizatorem GPS to proste i funkcjonalne urządzenie wyposażone w nadajnik, który łączy się z aplikacją w telefonie rodzica i pozwala na ustalenie lokalizacji dziecka. Aby umożliwić rodzicowi jeszcze szerszą wiedzę o miejscu pobytu dziecka, aplikacja pozwala wyznaczać specjalne strefy. Gdy tylko dziecko opuszcza wyznaczony obszar, rodzic natychmiastowo otrzymuje powiadomienie. W każdej chwili dziecko może skontaktować się z rodzicami. Wystarczy, że naciśnie przycisk połączeń SOS, a zegarek automatycznie zainicjuje połączenie. Dodatkowo urządzenie umożliwia zaprogramowanie jeszcze dwóch numerów, aktywowanych klawiszami szybkiego wybierania. Produkt oferuje także kilka prostych, lecz przydatnych funkcji jak: krokomierz, datownik, zegarek. Użytkownikami smartwatcha będą dzieci – w urządzeniu zadbano odpowiednie, dźwiękowe zabezpieczenie przed zgubieniem.

zegarek GPS biedronka

Pasek na nadgarstek został wykonany z elastycznego i wytrzymałego silikonu okalającego wyświetlacz OLED, który pozostaje czytelny nawet w słoneczne, letnie dni. Wbudowany akumulator pozwala na 2 dni nieprzerwanej pracy na pojedynczym naładowaniu. Na sklepowych półkach oferowane będą trzy warianty kolorystyczne produktu: czarny, turkusowy i różowy.

zegarek GPS biedronka

Smartwatch z lokalizatorem GPS otrzymał znak jednostki certyfikującej DEKRA, która zbadała go pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności. Produkty znajdą się w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce i będą dostępne od czwartku 20 grudnia do 2 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

Smartwatch będzie oferowany w cenie 79,90 zł.Autor |2018-12-19T13:39:01+02:0019 grudnia 2018 12:20|Kategorie: Bezpieczeństwo, Gadżety, Nawigacja, Newsy, Top7, Zdrowie|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. mariusz 19 grudnia 2018 w 17:33 - Odpowiedz

    tutaj możecie zobaczyć wideo-recenzje tego zegarka – https://youtu.be/4g-V6l6JUHg

  2. Ewa 21 grudnia 2018 w 15:31 - Odpowiedz

    Czy zegarek posiada funkcję cichego podsłuchu otoczenia?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.