Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Tablety-Quick Heal Internet Security Premium – bezpieczne kupowanie

Quick Heal Internet Security Premium – bezpieczne kupowanie

Jak powszechnie wiadomo, sposób na powyższym obrazku nie do końca może zadziałać, choć na pewno znaleźli się śmiałkowie, którzy tego próbowali. O co w ogóle chodzi?


Tylko teraz. Robisz zakupy w Morele.net – otrzymujesz licencję na profesjonalny program antywirusowy. Na bazie porozumienia pomiędzy marką Quick Heal, a Morele.net do każdego zamówienia dokonanego w dniach 13.12.2017 – 10.01.2018 klient otrzyma bezpłatną, 6-miesięczną licencję na program antywirusowy Quick Heal Premium. Wystarczy pobrać plik z maila potwierdzającego gotowość towaru do odbioru.

Quick Heal Internet Security Premium
Quick Heal Internet Security Premium

Szczegółowe informacje o akcji: http://bit.ly/PółRokuZaDarmoQuickHeal

Quick Heal jest jedną z wiodących firm w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa IT, która działa na rynku od ponad 20 lat. Quick Heal może pochwalić się certyfikatami ISO 9001, ISO 20000 oraz ISO 27001, które gwarantują zarówno skuteczność mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo danych, jak i fachową obsługę techniczną. Marka otrzymała nagrodę BEST+++ na portalu AVLab.pl w teście ochrony przed atakami drive-by-download.


Quick Heal Internet Security Premium
Profesjonalna i skuteczna ochrona antywirusowa:

 • Ponad 20 funkcjonalności, które skutecznie uchronią Cię przed zagrożeniami.
 • Nacisk na takie funkcje jak: ochrona rodzicielska, ochrona bankowości internetowej, ochrona przed atakami Ransomware.
 • Zwycięzca testów oraz wielokrotnie nagradzany przez czołowe organizacje branżowe: m.in. AV-Comparatives i AVLab.
 • Intuicyjny i funkcjonalny panel administracyjny.
 • Pełna, skuteczna ochrona prywatności.
 • Bardzo niskie obciążenie systemu podczas pracy
 • Polska wersja językowa.

Marka Quick Heal jest jedną z wiodących firm w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa IT, która działa na rynku od ponad 20 lat. Quick Heal może pochwalić się certyfikatami ISO 9001, ISO 20000 oraz ISO 27001, które gwarantują zarówno skuteczność mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo danych, jak i fachową obsługę techniczną. Wielokrotny zwycięzca testów porównawczych i jakościowych.


Podstawowe informacje i korzyści. Lista korzyści to ponad 20 funkcjonalności, które skutecznie uchronią komputer i dane przed zagrożeniami, które można napotkać we współczesnym świecie informatycznym.


Pełna lista znajduje się poniżej:

 • Zwycięzca testów – od lat produkty marki Quick Heal znajdują się w czołówce producentów oprogramowania antywirusowego.
 • Ochrona bankowości internetowej – Oprogramowanie chroni finansowe dane podczas korzystania z bankowości internetowej lub zakupów w Internecie. Quick Heal Safe Banking zapobiega przed przekierowaniem na fałszywej stronie www, jak również blokuje keyloggery, które zapisują informację o danych z klawiatury.
 • Ochrona rodzicielska – Ochrona rodzicielska pomaga rodzicom upewnić się, że ich dzieci korzystają z Internetu konstruktywnie oraz są równocześnie chronione przed zagrożeniami płynącymi z sieci.
 • Ochrona przed atakami Ransomware – Ta funkcja wykrywa infekcje próbujące dostać się do systemu przez zainfekowane maile oraz inne media jak USB. Monitoruje działania pobranych plików. Posiada narzędzie do backupu oraz naprawy uszkodzonych plików.
 • Intuicyjny w zarządzaniu panel administracyjny – Oprogramowanie antywirusowe Quick Heal automatycznie podejmie za Ciebie decyzje dotyczące zabezpieczania danych, ochrony płatności i wielu innych w przypadku niedoświadczonych użytkowników. Konfiguracja szczegółowa będzie idealnym rozwiązaniem dla osób bardziej zaawansowanych, które są świadome swoich potrzeb. Cały interfejs jest intuicyjny i łatwy w zarządzaniu.
 • Dlaczego wersja cyfrowa – Wersja cyfrowa to same korzyści. Przede wszystkim szybkość i łatwość instalacji. Już kilka minut po instalacji można cieszyć się w pełni funkcjonalnym oprogramowaniem. Opcja ta jest równocześnie bezpieczna, ponieważ kod automatycznie trafia na skrzynkę pocztową.

źródło: Quick Heal

KanAutor |2017-12-14T08:20:43+02:0014 grudnia 2017 08:20|Kategorie: Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Tablety|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.