Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Tablety-ESET Mobile Security – teraz rok ochrony za darmo

ESET Mobile Security – teraz rok ochrony za darmo

Wysoko oceniana przez użytkowników sklepu Google aplikacja antywirusowa ESET mobile Security zyskała właśnie ciekawą funkcjonalność. Polecając wspomniane rozwiązanie innym posiadaczom urządzeń z Androidem, można zyskać nawet rok dodatkowej ochrony w wersji premium gratis.

ESET Mobile Security
ESET Mobile Security

Firma ESET to popularny w Polsce producent antywirusów, mający w naszym kraju ponad 4 miliony użytkowników. Jednym z rozwiązań tej firmy jest ESET Mobile Security, aplikacja antywirusowa przeznaczona do ochrony smartfonów lub tabletów z Androidem. Rozwiązanie chroni nie tylko przed mobilnymi wirusami, rozsyłającymi wiadomości SMS o podwyższonej opłacie, ale również umożliwia filtrowanie połączeń, odrzucając te niechciane. Aplikacja pozwala również zminimalizować skutki zgubienia lub kradzieży urządzenia mobilnego – w razie tego typu sytuacji właściciel urządzenia może zdalnie skasować dane zapisane w pamięci telefonu lub na dodatkowej karcie pamięci, zablokować telefon i zlokalizować go na mapie Google. Do tej pory aplikację pobrano ze sklepu Google ponad 10 milionów razy.

ESET Mobile Security
ESET Mobile Security

Teraz ESET wprowadza jako pierwszy producent mobilnych antywirusów system poleceń, dzięki któremu każdy posiadacz ESET Mobile Security w wersji premium, może zarekomendować swoim znajomym skorzystanie z tej właśnie aplikacji. Jeśli któryś z nich wykorzysta otrzymany kod, zarówno on, jak i polecający otrzymają dodatkowy miesiąc ochrony ESET Mobile Security w wersji premium. Polecający może uzyskać w ten sposób maksymalnie 12 miesięcy ochrony gratis!

Przypomnijmy, że ESET Mobile Security można pobrać z Google Play i przez jeden miesiąc testować bezpłatnie pełną wersję premium tej aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eset.ems2.gp

źródło: ESET

KanAutor |2017-12-01T12:28:54+02:001 grudnia 2017 12:28|Kategorie: Android, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Tablety|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. kill649 1 grudnia 2017 w 17:07 - Odpowiedz

    Antywirus na Android może tyle zrobić co aplikacja budzik. Nic. Przy telefonie beż root-a całkowicie zbędna aplikacja. I tutaj nie chodzi o nią samą ale ,że zwyczajnie nic zrobić nie może w samym systemie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.