Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Foto, Inne, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Axis Communications wzbogaca technologię Live Privacy Shield o nową funkcję — maskowanie tablic rejestracyjnych

Axis Communications wzbogaca technologię Live Privacy Shield o nową funkcję — maskowanie tablic rejestracyjnych

AXIS Live Privacy Shield – skalowalna aplikacja edge-based do ochrony prywatności

AXIS Live Privacy Shield aplikacja, która może zdalnie monitorować aktywność przy jednoczesnej ochronie prywatności, będzie teraz obsługiwać również maskowanie tablic rejestracyjnych. Ten najnowszy dodatek oznacza, że dzięki dynamicznemu maskowaniu opartemu na sztucznej inteligencji możliwe jest maskowanie całych ludzkich ciał, twarzy, tablic rejestracyjnych lub tła – wszystko w dostosowaniu do konkretnych potrzeb.

Nadaje się do użytku zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, działa w czasie rzeczywistym zarówno na strumieniach wideo na żywo, jak i nagranych. Jest to idealne rozwiązanie szczególnie w tych obszarach, w których korzystanie z nadzoru wideo jest ograniczone.

Ta oparta na brzegu sieci, niewymagająca licencji aplikacja jest łatwa do skalowania bez potrzeby stosowania dodatkowych serwerów. Dynamiczne maskowanie oparte na sztucznej inteligencji pozwala operatorom wybrać, co ma być maskowane.

 

Axis Privacy Shield

 

Na przykład możliwe jest maskowanie całych ludzkich ciał lub tylko twarzy, tablic rejestracyjnych, ich kombinacji lub tylko tła. Operatorzy mogą również skonfigurować obszary wykluczenia maskowania i wyświetlać strumienie bez maskowania – sprawdzi się to idealnie w przypadku wystąpienia incydentu.

 

Autor |2023-08-10T15:36:55+02:0010 sierpnia 2023 16:30|Kategorie: Aplikacje, Bezpieczeństwo, Foto, Inne, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.