Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-TokLok, czyli przełom w komunikacji mobilnej od Polskich programistów

TokLok, czyli przełom w komunikacji mobilnej od Polskich programistów

Dane użytkowników na sprzedaż

Okazuje się, że nie musi dojść do żadnego ataku hackerskiego, żebyśmy stracili kontrolę nad tym, kto ma dostęp do naszych danych osobowych. Twórcy większości aplikacji mobilnych mają dostęp do wielu danych dotyczących swoich użytkowników. Takie informacje są cennym towarem np. dla firm marketingowych.

Gwarancja prywatności

Sprzedaż danych swoich klientów innym podmiotom stanowi istotną część zysków producentów popularnych komunikatorów.

 

Jak pod tym względem prezentuje się TokLok?

 

Odpowiedź jest bardzo prosta – TokLok nie gromadzi danych o swoich użytkownikach więc zwyczajnie nie mamy możliwości przekazania tych danych jakiemukolwiek podmiotowi. – dodaje Paulina Woźniak-Kołodziej.

 

Twórcy aplikacji nie chcą na tym etapie odkrywać wszystkich kart. Zapewniają jednak, że szereg innowacyjnych rozwiązań wykorzystanych w TokLok czyni go z pewnością najbezpieczniejszym komunikatorem mobilnym na świecie.

Aplikacja zostanie udostępniona do powszechnego użytku już w grudniu 2021.Autor |2021-11-25T10:56:35+01:0025 listopada 2021 12:00|Kategorie: Aplikacje, Bezpieczeństwo, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.