Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy-Bilety na połączenia firmy Szwagropol od dziś w aplikacji SkyCash

Bilety na połączenia firmy Szwagropol od dziś w aplikacji SkyCash

SkyCash łączy siły z przewoźnikiem autobusowym Szwagropol, obsługującym połączenia na terenie województwa małopolskiego. Od dziś bilety na wszystkie trasy firmy dostępne są w aplikacji SkyCash. Wśród dostępnych połączeń znajdują się takie kierunki jak Kraków – Zakopane czy Kraków – Bukowina Tatrzańska.

Bilety na podróż autobusami firmy Szwagropol można zakupić wyszukując żądane połączenie z poziomu kafla „Bilety autokarowe” lub wchodząc w „Planer podróży”. Informacja o tym, że dane połączenie realizowane jest przez Szwagropol wyświetli się po kliknięciu w przycisk „Szczegóły”. Ceny biletów normalnych wahają się od 3 zł do 26 zł w zależności od trasy.

Trasy przewoźnika Szwagropol dostępne w aplikacji SkyCash:

 • Kraków – Nowy Targ – Zakopane – Nowy Targ – Kraków
 • Kraków – Brzesko – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków
 • Kraków – Nowy Targ – Bukowina Tatrzańska – Nowy Targ – Kraków
 • Kraków – Brzesko – Nowy Sącz – Piwniczna-Zdrój – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków
 • Kraków – Brzesko – Nowy Sącz – Krynica-Zdrój – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków

 

Jak kupić bilet w SkyCash?

Aby szybko i bezpiecznie kupić bilet na wybrane połączenie obsługiwane przez Szwagropol w SkyCash, należy zacząć od zainstalowania aplikacji na swoim urządzeniu mobilnym. Aplikację pobrać można z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore, AppGallery lub na stronie skycash.com. Następnie, w kilku krokach należy założyć konto uzupełniając swoje dane oraz zasilając Portmonetkę SkyCash.

 

Zakup biletu powinien nastąpić przed wejściem na pokład autobusu. Aby dokonać zakupu, należy postępować zgodnie z następującymi krokami:

 1. Wybierz kafelek „Bilety autokarowe” lub wejdź w planer podróży widoczny na dolnym pasku w aplikacji oznaczony ikoną mapy oraz podpisem „Zaplanuj podróż”.
 2. Wpisz miasto, w którym rozpoczynasz podróż oraz miejsce docelowe. Następnie, uzupełnij datę i godzinę wyjazdu.
 3. Aplikacja wyświetli wszystkie dostępne połączenia spełniające wybrane kryteria. Spośród nich, wybierz połączenie, potwierdzając wybór przyciskiem „Wybieram”.
 4. W następnym kroku wybierz liczbę osób, które odbędą podróż oraz zaznacz ulgi, które dotyczą wybranych pasażerów.
 5. Po zaakceptowaniu regulaminu, dokonaj płatności z Portmonetki SkyCash, potwierdzając transakcję kodem PIN, który został nadany podczas rejestracji.
 6. Zakupiony bilet znajdziesz w zakładce “Moje bilety” lub “Kontrola biletów”. Podczas weryfikacji, należy okazać ekran urządzenia, z którego została zrealizowana płatność elektroniczna.


Autor |2020-08-21T09:32:14+02:0021 sierpnia 2020 09:32|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.