Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Foto, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Konftel wprowadza do portfolio pierwszy wideoterminal CC200 – SIP/H.323 / Android dla Zoom i Teams

Konftel wprowadza do portfolio pierwszy wideoterminal CC200 – SIP/H.323 / Android dla Zoom i Teams

Szwedzka marka Konftel, producent pierwszego telefonu konferencyjnego i lider w dziedzinie rozwiązań audio, prezentuje rozwiązanie wideokonferencyjne zawierające w sobie kodek wideo, szerokokątną kamerę 4k, oferującą rozdzielczość wideo Full HD i 4 wbudowane mikrofony. CC200 to urządzenie dedykowane do małych sal spotkań lub do domowego biura.

Konftel CC200 wideoterminal SIP H.323   dystrybutor Kontel

Wideokonferencja bez laptopa, bez plątaniny kabli – czy to możliwe? Z nowym rozwiązaniem Konftel CC200 zorganizujesz spotkanie wideo w kilku prostych krokach. Działanie urządzenia opiera się na połączeniu SIP/H.323 oraz współpracy z uniwersalnym systemami i usługami wideo dostępnymi dla Android, jak Zoom lub Teams. Oko kamery dostrzega wszystko, co dzieje się w polu widzenia 102°, a w razie potrzeby skorzysta z pięciokrotnego cyfrowego powiększenia. Za jakość dźwięku odpowiada znana z poprzednich rozwiązań Konftel technologia OmniSound, na której bazują wbudowane w urządzenie mikrofony zbierające dźwięk w pomieszczeniu. CC200 jest w pełni samodzielnym rozwiązaniem, niemniej producent przewidział możliwość podłączenia dodatkowego, zewnętrznego zestawu głośnomówiącego za pomocą złącza USB lub bezprzewodowo, aby zwiększyć zasięg zbierania głosu.

 

Konftel CC200 sit 021 LOW (1)

 

Urządzeniem Konftel CC200 można w łatwy sposób zarządzać z poziomu dotykowego ekranu, pilota lub myszki / klawiatury. Wystarczy kilka prostych kliknięć, aby dołączyć do spotkania. Za sprawą modułów WiFi i NFC połączymy się zarówno z telefonu komórkowego czy laptopa, aby udostępniać prezentację podczas połączenia wideo. Możliwe jest też nagrywanie przebiegu rozmowy na pamięć USB lub serwer.

W trosce o środowisko naturalne, Konftel zadbał o to, aby w trakcie procesu produkcyjnego oraz logistyki dostaw CC200 została znacznie zredukowana emisja gazów cieplarnianych, co potwierdza certyfikat neutralności klimatycznej, przyznany urządzeniu przez renomowaną organizację non-profit, Climate Neutral.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.