Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Huawei, Inne, Nawigacja, Newsy, Promocje, Sprzęt, Top7-AutoMapa bez opłat na smartfonach Huawei opartych o HMS

AutoMapa bez opłat na smartfonach Huawei opartych o HMS

Użytkownicy smartfonów Huawei opartych o autorski ekosystem marki Huawei Mobile Services (HMS) otrzymują w cenie telefonu nawigację AutoMapa z najdokładniejszymi mapami Polski i bezterminową licencją. Oferta dotyczy smartfonów z flagowych serii Mate i P, konkretnie modeli Mate 30 Pro, P40 Pro, P40, P40 lite i P40 lite E, a także wprowadzonych właśnie do sprzedaży nowych smartfonów z serii Y – niezwykle atrakcyjnych cenowo modeli Y6p i Y5p.

AutoMapa to jedna z najbardziej lubianych nawigacji dostępnych na polskim rynku, z autorskimi, najdokładniejszymi mapami Polski, ochroną danych użytkowników oraz komunikatorem AutoCB.

Aby skorzystać z bezterminowej, bezpłatnej oferty dedykowanej wskazanym modelom smartfonów Huawei, wystarczy pobrać aplikację AutoMapa ze sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery.

 

„Ta oferta jest doskonałym przykładem owocnej współpracy z polskimi twórcami aplikacji. Razem z AutoMapą udało nam się stworzyć wyjątkową propozycję dla użytkowników nowych smartfonów Huawei – dożywotnią, nielimitowaną i przede wszystkim bezpłatną możliwość korzystania z map Polski i nawigacji w aplikacji AutoMapa. Zaspokajanie potrzeb naszych klientów poprzez konkretne, konsumenckie korzyści to kierunek dalszego rozwoju oferty w AppGallery” – mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

 

Aplikacja AutoMapa jest w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services, co oznacza, że użytkownicy smartfonów i tabletów opartych na HMS mogą w pełni korzystać z wszystkich funkcjonalności oferowanych przez aplikację.

 

„Cieszymy się, że AutoMapa stała się ważną częścią ekosystemu aplikacji dostarczanego w nowych smartfonach opartych o HMS. Dzięki współpracy AutoMapa i Huawei, użytkownicy dostaną dostęp do najbardziej aktualnych map i nawigacji, która ich poprowadzi najszybszą trasą do celu, a aktualne informacje drogowe uzupełni AutoCB – głosowy komunikator do rozmów z innymi kierowcami” – mówi Rafał Mikołajczak, Prezes Zarządu AutoMapa.

 

Huawei AppGallery to autorski sklep z aplikacjami marki, w którym znajduje się już ponad 900 polskich aplikacji, a w sumie blisko 35 000 aplikacji z całego świata. Z dnia na dzień ta liczba rośnie. Użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei mogą cieszyć się ogromnym wyborem aplikacji w kategoriach usługi, rozrywka, komunikacja, zakupy czy gry – wiele z nich jest w pełni zintegrowanych z HMS. Platforma przyciąga użytkowników smartfonów i tabletów Huawei nie tylko bogatą ofertą, ale również wieloma nowościami, dedykowanymi ofertami czy wysokim poziomem bezpieczeństwa – w ciągu ostatniego roku liczba pobrań aplikacji ze sklepu Huawei AppGallery wzrosła ponad 4-krotnie.

HSM (Huawei Mobile Services) to autorskie rozwiązanie Huawei, które jest bazą dla ekosystemu Huawei, który składa się z Mobilnej Chmury, Motywów, Przeglądarki, Asystenta czy sklepu Huawei AppGallery.

AutoMapa jest wiodącym polskim dostawcą innowacyjnych rozwiązań w obszarze map cyfrowych, nawigacji i technologii telematycznych. Pod marką AutoMapa oferuje nawigację w segmencie premium mającą niemal 1,5 mln użytkowników. Jest operatorem Targeo.pl – największego polskiego serwisu mapowego, z którego korzysta ponad 5 mln użytkowników miesięcznie. Dostarcza AutoCB – aplikację push-to-talk, używaną jako cyfrowe CB-radio do komunikacji głosowej między kierowcami albo jako walkie-talkie – do rozmów za znajomymi. Produkty AutoMapa wyróżniają się precyzyjnymi, aktualnymi mapami i dostępnością w warunkach ograniczonej łączności, także offline. Wszystkie produkty mapowe i nawigacyjne łączy MapCloud – chmura usług mapowo-nawigacyjnych. Wysoką jakość rozwiązań AutoMapa doceniły m.in. służby ratujące życie – Straż Pożarna, Ratownictwo Medyczne, dyspozytorzy numeru 112 i piloci Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jako dostawca usług dla firm kurierskich – AutoMapa uczestniczy w procesie dostarczania ponad 50% przesyłek na terenie Polski.Autor |2020-05-08T09:38:34+01:008 maja 2020 09:38|Kategorie: Android, Aplikacje, Huawei, Inne, Nawigacja, Newsy, Promocje, Sprzęt, Top7|Tagi: , , , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. To ja 8 maja 2020 w 14:14 - Odpowiedz

    AutoMapy nie polecam przez archaiczny system opłaty niczym jak abonament, dzisiaj każdy chce zapłacić raz i mieć na zawsze. W koncu jest tyle doskonałych alternatyw darmowych bądź też płatnych a tym, że AM jest na smartfonach Huawei za darmo tym bardziej nie zdobędzie popularności bo na innych dalej z lat 90 system opłat. AutoMapa to tylko jest ok na Polskę a jej mapy na Europę to znane mapy HERE WeGo które jak wiemy są darmowe. Mamy wiele alternatyw, które świetnie działają i się sprawdzają w kraju i niczym nie ustępują Automapie, przykładem może być Sygic doskonałe mapy w naszym kraju do tego mnogość funkcji i tam płacimy RAZ i to nie duże pieniądze a przy promocji, które są często to już grosze a nawigacje mamy dożywotnio, AutoMapa była konkurencyjna i dobrą dawniej dziś nawet ratując się tym, że będą za darmo na telefonach Huawei nie zdobędą popularności dopóki nie zmienią systemu opłaty. Mój kolega największy zwolennik AutoMapy nigdy nie powiedział złego słowa o niej do części gdy stwierdził, że ma dość ciągłych opłat i kupuje raz Sygica bo zaczął używać HERE WeGo ale brakowało mu tam funkcji teraz tylko jak go spotykam to mówi, że żałuję ile zmarnował pieniędzy i dodaje, że głupi był i tyle czasu był z AutoMapa

  2. Chạy quảng cáo 11 maja 2020 w 08:54 - Odpowiedz

    thank for you

  3. NB Agency 16 stycznia 2021 w 05:53 - Odpowiedz

    Content and images that are visible to users are very important. If the content image is not attractive, the rate of people who click on the ad will be very low. From there, drag your ad CTR low down Zalo will serve your ads more slowly.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.