Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Top7-Aplikacja Microsoft News dla iOS i Androida od teraz dostępna także w Polsce
lenovo yoga top

Aplikacja Microsoft News dla iOS i Androida od teraz dostępna także w Polsce

Microsoft wprowadził w ramach swojej platformy Microsoft News, obejmującej szereg źródeł informacji nową aplikację na smartfony z systemami iOS i Android pod nazwą Microsoft News. Polska wersja aplikacji – Microsoft Wiadomości zawiera treści pochodzące od blisko 50 czołowych marek mediowych z naszego rynku. W ramach Microsoft News można znaleźć bieżące wiadomości, a także materiały z kategorii: rozrywka, biznes, sport, styl życia, nauka i technika oraz motoryzacja. Liczba lokalnych partnerów mediowych systematycznie się zwiększa, a ostatnio do ich grona dołączyli Grupa Eurozet i wydawnictwo Marquard Media Polska.

Microsoft News to globalna platforma oferująca użytkownikom dostęp do treści ze znanych i cenionych marek prasowych, radiowych, telewizyjnych i internetowych za pośrednictwem rozmaitych serwisów i aplikacji. Obejmuje ona m.in. serwis MSN.com, widok startowy w przeglądarce Microsoft Edge i aplikacje mobilne, od teraz dostępne już także w nowej wersji dla iOS i Androida. Miesięcznie MSN.com odwiedza już prawie 500 mln użytkowników na świecie. Równocześnie dzięki współpracy z Microsoftem partnerzy mediowi pozyskali wielu nowych użytkowników, a także otrzymali – od momentu startu platformy w październiku 2014 roku – łącznie 600 mln dolarów.

Serwis MSN, część Microsoft News, rozwija się w Polsce niezwykle dynamicznie – miesięcznie korzysta z niej ponad pięć milionów użytkowników. Tylko w maju br. wygenerował w naszym kraju 374 miliony odsłon.

Dzięki nowoczesnym aplikacjom dla iOS i Androida będziemy mogli dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców. Chcemy oferować dostęp do najlepszych treści zarówno w środowisku Windows 10, jak i na innych platformach” – deklaruje Michał Adamczyk, odpowiadający za Microsoft News w Polsce.

Microsoft News to unikatowe rozwiązanie na rynku łączące nowatorskie technologie Microsoft z najlepszymi treściami od czołowych partnerów mediowych. Grono partnerów systematycznie rośnie – w ostatnim czasie dołączyły do niego Grupa Eurozet (z markami Radio ZET i Chillizet) oraz Marquard Media Polska (m.in. marki Cosmopolitan, Esquire, Harpers Bazaar, Joy, Kozaczek i Zeberka). W ramach Microsoft News można znaleźć bieżące wiadomości, treści z kategorii rozrywka, biznes, sport, styl życia, a także nauka i technika oraz motoryzacja.

źródło: MicrosoftAutor |2018-07-09T07:25:52+02:009 lipca 2018 07:25|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.