Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Targi i konferencje-CES 2018: HyperX – gama urządzeń gamingowych

CES 2018: HyperX – gama urządzeń gamingowych

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology rozszerzył swoją wielokrotnie nagradzaną ofertę produktów o pierwsze bezprzewodowe gamingowe słuchawki HyperX Cloud Flight oraz rozbudowany zestaw gamingowych urządzeń peryferyjnych z podświetleniem RGB składający się z klawiatury mechanicznej HyperX Alloy Elite RGB oraz nowej myszki gamingowej HyperX Pulsefire Surge RGB. Bezprzewodowe słuchawki HyperX Cloud Flight oferują niezrównaną wolność i wygodę podczas grania, cechując się najdłuższym na rynku, bo wynoszącym aż 30 godzin, czasem pracy baterii. Zapewniają też komfort i jakość dźwięku, z których słyną zestawy słuchawkowe HyperX. Nowa klawiatura mechaniczna Alloy Elite RGB i myszka Pulsefire Surge RGB oferują wydajność dedykowaną zawodowcom wraz z możliwościami personalizacji, co pozwala całkowicie zanurzyć się w rozgrywce.


Wystawa na targach CES potwierdza, że celem marki HyperX jest oferowanie zaawansowanych produktów gamingowych graczom na każdym poziomie, tym grającym w FPS-y na konsolach, rozgrywającym zaciekłe mecze na komputerach, jak również profesjonalistom biorącym udział w turniejach e-sportowych z graczami z całego świata” — powiedział Paul Leaman, wiceprezes HyperX w regionie EMEA. „Najnowsze produkty oferują graczom niespotykaną dotąd wolność, wygodę i możliwości personalizacji, co pozwala im całkowicie zanurzyć się w rozgrywce”.

Bezprzewodowe słuchawki HyperX Cloud Flight

Bezprzewodowe słuchawki HyperX Cloud Flight mogą działać aż 30 godzin na baterii, co stanowi aktualnie najlepszy wynik na rynku urządzeń gamingowych. Dzięki konstrukcji wokółusznej z nausznikami obracającymi się w zakresie 90o, pracujący w paśmie 2,4 GHz model Cloud Flight zapewnia niezwykłe wrażenia dźwiękowe dzięki przetwornikom o średnicy 50 mm. Słuchawki, posiadające certyfikaty TeamSpeak oraz Discord, zostały wyposażone w odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów. Zestaw słuchawkowy jest zgodny z urządzeniami PC, PS4TM oraz PS4TM Pro. Posiada wbudowane elementy sterujące służące do dostosowywania efektów LED, wyciszania mikrofonu, włączania/wyłączania i regulacji głośności, a także wyposażony jest w trójbiegunowe analogowe złącze audio. Słuchawki Cloud Flight są gotowe na intensywną rozgrywkę na każdym polu bitwy.

Klawiatura mechaniczna HyperX Alloy Elite RGB

Klawiatura HyperX Alloy Elite RGB, będąca pierwszą mechaniczną klawiaturą gamingową z podświetleniem RGB w ofercie produktów HyperX, daje pełną swobodę w dostosowaniu kolorów dzięki oprogramowaniu NGenuity. Klawiatura Alloy Elite RBG oferuje trzy własne profile podświetlenia, które można zapisać bezpośrednio w pamięci klawiatury i korzystać z nich w dowolnym momencie. Dzięki solidnej stalowej ramie, dedykowanym przyciskom multimedialnym, przelotowemu portowi USB 2.0 i szybkiemu sterowaniu podświetleniem granie na klawiaturze Alloy Elite RGB to czysta przyjemność, która jeszcze wzrośnie po wybraniu jednego z 3 dostępnych typów przełączników CHERRY® MX: czerwonego, brązowego lub niebieskiego. Klawiatura Alloy Elite RGB wyposażona jest również w wygodną, odłączalną podpórkę pod nadgarstki oraz dodatkowe klawisze o wyczuwalnej teksturze w kolorze tytanowym. Dodatkowe funkcje to Game Mode, mechanizm N-Key Rollover oraz funkcja anti-ghosting.

Myszka HyperX Pulsefire Surge RGB

W myszce HyperX Pulsefire Surge RGB zastosowano dynamiczne efekty świetlne 360° RGB i wyposażono ją w zapewniający wysoką precyzję i prędkość czujnik Pixart 3389 o czułości aż do 16 000 DPI. Wskaźnik LED informuje o aktualnie wybranym natywnym ustawieniu DPI, które można dodatkowo dostosowywać. Ponadto myszka wyposażona jest w przełączniki firmy Omron o cyklu 50 mln kliknięć. Urządzenie Pulsefire Surge ma zapewniać precyzyjne, płynne i szybkie śledzenie bez przyspieszania. Dzięki oprogramowaniu HyperX NGenuity gracze mogą przypisywać spersonalizowane funkcje makro do sześciu programowalnych klawiszy i przechowywać je w bibliotece makro.

Nowe produkty będą dostępne za pośrednictwem sieci punktów sprzedaży detalicznej HyperX i w sklepach internetowych w następujących cenach:

  • Gamingowe słuchawki HyperX Cloud Flight – dostępne od stycznia w cenie 159,99 EUR / 139,99 GBP
  • Klawiatura mechaniczna HyperX Alloy Elite RGB – dostępna z początkiem stycznia w cenie 169,99 EUR / 149,99 GBP
  • Myszka gamingowa HyperX Pulsefire Surge RGB – dostępna w drugim kwartale tego roku

źródło: HyperX

Kan

Autor |2018-01-09T08:07:15+01:009 stycznia 2018 08:07|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile