Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy-Trust Creon i Dion – nowe, wibrujące słuchawki

Trust Creon i Dion – nowe, wibrujące słuchawki

Trust Gaming, popularna marka sprzętu gamingowego, wprowadziła do sprzedaży dwa modele zestawów słuchawkowych z aktywnym systemem wibracji i wirtualnym dźwiękiem przestrzennym 7.1 – GXT 354 Creon i GXT 383 Dion. Wraz z nimi swoją premierę miały słuchawki GXT 344 Creon, oferujące wysokiej jakości dźwięk stereo i klasyczny, niewibrujący bas.

Trust Creon i Dion
Trust Creon i Dion

Nazwane na cześć jednego z królów antycznej Sparty, słuchawki GXT 383 Dion, mają podbić serca e sportowych entuzjastów i najbardziej ambitnych graczy, niezależnie od platformy, z której korzystają. Dzięki dołączonej do zestawu cyfrowej przejściówce, możliwe jest podłączenie Diona do całego spektrum urządzeń za pomocą gniazda optycznego w standardzie SPDIF oraz gniazd USB i minijack 3,5 mm. Słuchawki GXT 383 charakteryzują się pasmem przenoszenia w zakresie 20 Hz – 20 kHz, czułością 113 dB i impedancją na poziomie 32 Ohm. Za wytwarzanie dźwięku odpowiadają potężne, 50milimetrowe przetworniki współpracujące z systemem wibrującego basu. Pozwala on dosłownie poczuć dźwięk na własnej skórze – niezależnie, czy to wybuch w grze, czy bit w muzyce.

W połączeniu z wirtualnym dźwiękiem przestrzennym 7.1, zestaw Dion daje realne poczucie obecności w samym centrum rozgrywki. Zamknięta konstrukcja słuchawek zapewnia dobrą izolację użytkownika od hałasów otoczenia, a regulowany pałąk i miękka poduszka dbają o wygodę użytkowania nawet podczas wielogodzinnej gry. Bezproblemową komunikację głosową w GXT 383 gwarantuje wysuwany, elastyczny mikrofon wielokierunkowy o dużej czułości.

Dopełnieniem rodziny królewskiej są dwa zestawy Trust Gaming – nazwane na cześć mitycznego króla Teb – GXT 354 i GXT 344. Oba urządzenia są do siebie bliźniaczo podobne pod względem obudowy. Wokółuszna budowa muszli skutecznie izoluje dźwięki z otoczenia, a miękkie nauszniki w parze z poduszką na regulowanym pałąku dbają o komfort użytkowania, niezależnie od czasu spędzonego w słuchawkach. Za dźwięk w obu konstrukcjach odpowiadają mocne, 40 milimetrowe przetworniki. Zestawy Creon charakteryzują się pasmem przenoszenia o częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz, czułością 118 db i impedancją 32 Ohm, gwarantując czysty dźwięk bez zakłóceń.

Składany, wielokierunkowy mikrofon dba z kolei o wysoką jakość komunikacji głosowej. Ponadto, zestaw GXT 354 oferuje wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 i system aktywnego, wibrującego basu. Gwarantuje to niezapomniane doznania w grach i łatwe pozycjonowanie przeciwników w każdych warunkach. GXT 354 Creon komunikuje się za pomocą portu USB, z kolei GXT 344 wyposażony jest w przejściówkę pozwalającą korzystać zarówno ze standardu USB, jak i 3,5 mm minijack.

źródło: Trust International

KanAutor |2017-11-23T07:00:54+02:0023 listopada 2017 07:00|Kategorie: Gadżety, Inne, Internet, Newsy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.